طرح توجیهی تولید رنگ های بر پایه آب

شما میتوانید براحتی فایل طرح توجیهی تولید رنگ های بر پایه آب را با کمترین هزینه و بصورت فوری از این صفحه دریافت نمایید.کافیست بر روی خرید و دانلود کلیک کنید.

به کمک فایل طرح توجیهی تولید رنگ های بر پایه آب در زمان و هزینه خود صرفه جویی بزرگی خواهید کرد . تولید رنگ های بر پایه آب می تواند به عنوان یک کسب و کار کوچک و متوسط تولیدی به عنوان صنایع تبدیلی کمک شایانی به خلق ارزش افزوده و اشتغال و …نماید.
این طرح توجیهی می تواند برای سرمایه گذارانی که به تولید رنگ های بر پایه آب تمایل دارند ، کاربردی بوده و آنها را با میزان سرمایه گذاری ، هزینه ها و درآمدهای راه اندازی کارخانه تولید رنگ های بر پایه آب آشنا سازد.
اکثر طرحهای توجیهی ارائه شده در این وبسایت دارای اطلاعات مورد نیاز در مورد زمین و ساختمان ، مواد اولیه و ماشین آلات خط تولید ، روند و پروسه تولید ، حجم واردات و صادرات و میزان تولید با توجه به سال نگارش اولیه بوده و دید کلی بسیار خوبی در مورد طرح توجیهی مدنظر شما ارائه خواهد کرد.

طرح توجیهی تولید رنگ های بر پایه آب

         طرح توجیهی تولید رنگ های بر پایه آب

 

نکاتی درباره محصول مورد بررسی در طرح توجیهی تولید رنگ های بر پایه آب :

رنگ های پایه آبی به علت ناچیز بودن میزان مواد فرار، خطرات کم آتش سوزی، و به طور خلاصه ایمنی و سلامتی بیشتر در حین تولد و مصرف ، به مرور توانسته اند بخشی از بازارهای رنگ های حلال دار را به خود اختصاص دهند . نیاز روز افزون صنایع به پوشش ها و رنگهای پایه آبی و جایگزینی آن با رنگهای حلال آلی (Organic Solvents) که امتیازات و ویژگیهای فراوان آن ، موسسات علمی و پژوهشی و شرکت های رنگ سازی رابر آن داشته است تا گام های اساسی در تولید آن را دربردارند .

مهمترین ویژگی رنگهای پایه آبی کاهش مصرف حلال و جلوگیری از آلایندگی محیط زیست می باشد . براساس آمار جهانی تنها در صنعت اتومبیل و هواپیماسازی حدود ۳۵ میلیون کیلوگرم حلال از ناحیه رنگهای با پایه حلال های آلی وارد سیستم محیط زیست می شود . که کاهش عمر طبیعی انسان به دلیل آلودگی هوا ، آب و فاضلاب را در پی دارد.

همچنین گزارش های فراوانی از مرگ و میرکارگران کارخانجات تولید رنگ در سراسر جهان وجود دارد که از حلالهای الی نشأت گرفته و ابتلاء به امراض ریوی و سرطان را سبب می شود . استفاده از پوشش های آبی سبب کاهش مصرف حلال های شیمیایی و تغییر سیستم رنگ و در عین حال موجب کاهش کیفیت رنگها نخواهد بود . بطور مثال ، با استفاده از رنگهای دوجزئی پلی اورتان در اروپا ، رنگهای متعارف مصرفی ، جای خود را به رنگهای با درصد بالا دادند .

میزان تبخیر حلال در رنگها ۳۵ گرم در هرمتر مربع بود ، با به کارگیری روشهای جدید رنگ آمیزی و استفاده از رنگهای محلول در آب به مقدار ۵/۳ گرم در هر مترمربع رسیده است .

مزیت های رنگهای پایه آبی به طور خلاصه شامل موارد ذیل می باشد :

۱- مقاومت بالا دربرابر مواد خورنده : شامل رطوبت ، فرسایش ، باد ، باران ، خاک ، تغییرات شدید جوی و انواع باکتری های هوازی و بی هوازی .

۲- دسترسی به تمام نقاطی که در منظر دید قرار ندارد و جلوگیری از استهلاک در قطعات مکانیکی و وسایل صنعتی ، تاسیسات ، سکوهای نفتی ، دریایی .

۳- صرفه جویی در خرید حلالهای آلی

۴- جلوگیری از آلایندگی محیط زیست

۵- اعمال رنگ به طور یکنواخت برروی سطح فلز . ( ضخامت به طور یکسان اعمال می شود )

کاربرد محصول مورد بررسی در طرح توجیهی تولید رنگ های بر پایه آب

رنگ پایه آبی کاربرد بسیار وسیعی در اکثر صنایع بزرگ و مهم دارد . این نوع رنگ نسبت به اکثررنگها وکالاهای جایگزین مزیتهای بسیار بالایی از لحاظ زیست محیطی ضخامت مناسب فیلم ، خطرات کم آتش سوزی و … دارا می باشد .

عمده ترین موارد مصرف رنگهای پایه آبی عبارت است از :

• صنایع خودرو سازی و واگن

• ماشین آلات کشاورزی

• رنگهای ساختمانی

• پوشش دهی تاسیسات ساختمانی

و …

فرایند تولید رنگ های بر پایه آب

در تولید رنگهای پایه آبی مانند سایر رنگها ، ماشین آلات و فرآیند ساخت از پیچیدگی خاصی برخوردارنیست و دانش فنی ساخت رنگ مربوط به فرمول ساخت رنگ است . نوع مواد اولیه ، میزان هر یک و مراحل اضافه نمودن مواد اولیه در مخلوط کن و آسیاب مجموعه دانش فنی این صنعت را تشکیل می دهد .

به طور کلی فرایند تولید رنگ شامل سه مرحله است:

۱ – اختلاط اولیه premixing

۲- پخش ذرات (در آسیاب ) dispersing

۳- تنظیم نهایی adjusting (let down)

• مرحله اختلاط اولیه

در اولین مرحله پیگمنت و پر کننده ها ( فیلر) بت حلال و رزین مخلوط می شوند . این عملیات در داخل مخلوط کن های باز و یا پوشیده ولی با سرعت بالا انجام می گیرد . در این عملیات باید مواد پودری در حلال و بخشی از رزین خیس شوند . گرانروی مخلوط در این مرحله بالاست ولی با افزایش حلال و رزین کاهش می یابد .

نوع اختلاط در این مرحله باید تلاطم و یا حرکت ورزقه ای و دورانی باشد. اضافه کردن رنگدانه به مخلوط حلال و رزین باید به آهستگی صورت گیرد تا تجمع رنگدانه در داخل پاتیل اتفاق نیفتد . در بخش پایانی سرعت مخلوط کن افزایش می یابد تا رنگ همگن شود .

• پخش ذرات درآسیاب

پس از پخش کامل مواد ، رنگ به آسیاب های شنی و یا گلوله ای منتقل می شود تا ذرات پودری پخش شده کاملاً مرطوب شوند و تعلیق رنگدانه یا پیگمنت و پرکننده ها ( فیلر) در داخل رنگ به صورت پایدار باقی بماند . آسیاب کردن رنگ معمولاً درآسیاب دانه ای pearl mill و یا آسیاب سه غلطکی انجام میگیرد .

• مرحله تنظیم نهایی و بسته بندی

در این مرحله که در مخلوط کن یا آسیاب صورت می گیرد ، باقیمانده اجزا رنگ به آن اضافه شده ، رنگ از نظرغلظت وفام تنظیم می شود و بعد از تأیید آزمایشگاه در مورد آزمون های ویسکوزیته ، فام و ویژگی های فیزیکی ، وارد سیستم فیلتر می گردد . فیلتر های کیسه ای (bag filter) از جنس الیاف پلی آمید ( نایلون ) با اندازه مشخص الیاف و روزنه ، برای صاف کردن رنگ مصرف می گردد . پس از صاف شدن رنگ وآزمون آن ، در قوطی های فلزی ۴، ۲۰ و ۵۰ لیتری و یا بشکه های ۲۰۰ لیتری بسته بندی می گردد .

با خرید فایل طرح توجیهی تولید رنگ های بر پایه آب میتوانید یک دید کلی در مورد پروژه طرح توجیهی مد نظر خود بدست آورید و با داشتن این اطلاعات میتوانید پروژه تولید رنگ های بر پایه آب را راحت تر و با هزینه کمتری به سرانجام برسانید.

بعد از پرداخت آنلاین فایل طرح توجیهی تولید رنگ های بر پایه آب بصورت اتوماتیک از طریق سایت قابل دانلود خواهد بود و همچنین یک نسخه از فایل طرح توجیهی تولید رنگ های بر پایه آب به ایمیل شما ارسال خواهد شد و شما میتوانید فایل طرح توجیهی تولید رنگ های بر پایه آب خریداری شده رو بعد از دانلود پرینت گرفته و تغییرات لازم را بر روی آن اعمال نمایید.

با خرید و دانلود طرح توجیهی تولید رنگ های بر پایه آب در هزینه های خود صرفه جویی فراوانی خواهید کرد و با کمترین هزینه بیشترین اطلاعات در مورد پروژه تولید رنگ های بر پایه آب (طرح توجیهی تولید رنگ های بر پایه آب) بدست خواهید آورد.

اطلاعات موجود در طرح توجیهی تولید رنگ های بر پایه آب (طرح توجیهی تولید رنگ های بر پایه آب) طبق استانداردهای موجود طی سالهای 1384 الی 1402 نگارش شده و آخرین نسخه موجود بعد از خرید قابل دانلود و استفاده خواهد بود و البته با توجه به نوسانات قیمت ارز قطعاً نیاز به تغییر خواهند داشت که این امر با توجه به قیمت مرجع موجود در خود فایل طرح توجیهی امر سختی نخواهد بود و قابل محاسبه میباشد.

در صورت نیاز به اجرای پروژه تولید رنگ های بر پایه آب کارشناسنان خبره ما آماده ارائه طرح توجیهی طرح توجیهی تولید رنگ های بر پایه آب بر اساس نیاز و تناژ ظرفیت مد نظر میباشد و این طرحها بصورت استاندارد و طبق آخرین متدهای علمی و پیشرفته انجام خواهد گرفت.

تیم حرفه ای توجیهی صنعت با بیش از ۱۵ سال سابقه نگارش انواع طرحهای توجیهی در تمام زمینه های صنعتی و معدنی و خدماتی و کشاورزی و …. با بالاترین کیفیت و مناسب ترین هزینه در خدمت هموطنان عزیز میباشد و بزرگترین هدف ما رشد و تعالی صنعت این مرزو بوم بوده و در این امر از هیچ تلاشی فروگذار نخواهیم بود.شما میتوانید بعد از خرید فایل طرح توجیهی درخواستی خود با یکی از اعضای ارشد کانون مشاوران اعتباری و بانکی ایران بصورت رایگان مشاوره تلفنی داشته باشید.شماره تماس بلافاصله بعد از خرید در اختیار شما قرار خواهد گرفت تا در سریعترین زمان ممکن با مناسبترین قیمت طرح توجیهی اختصاصی خود را با آخرین استانداردهای موجود و تایید شده در سیستم بانکی تحویل بگیرید.

ممکن است شما با جستجوی کلمات زیر به وبسایت ما آمده باشید ! راه را کاملاً درست آمده اید.ما کمک خواهیم کرد تا بهترین نتیجه را بگیرید و به اهدافتان سریعتر و ارزانتر دست یابید:

دانلود طرح توجیهی تولید رنگ های بر پایه آب

دانلود طرح امکان سنجی تولید رنگ های بر پایه آب

دانلود رایگان طرح توجیهی تولید رنگ های بر پایه آب

دانلود فایل طرح توجیهی تولید رنگ های بر پایه آب

دانلود فایل pdf طرح توجیهی تولید رنگ های بر پایه آب

دانلود فایل طرح توجیهی

دانلود رایگان فایل طرح توجیهی

دانلود رایگان طرح توجیهی و امکان سنجی مقدماتی تولید رنگ های بر پایه آب

دانلود رایگان طرح امکان سنجی مقدماتی تولید رنگ های بر پایه آب

نگارش طرح توجیهی تولید رنگ های بر پایه آب

طرح کامفار

طرح کامفار تولید رنگ های بر پایه آب

طرح کامفار توجیهی تولید رنگ های بر پایه آب

کارشناس طرح توجیهی تولید رنگ های بر پایه آب

کارشناس نگارش طرح توجیهی تولید رنگ های بر پایه آب

طرح توجیهی ارزان قیمت تولید رنگ های بر پایه آب

طرح توجیهی قیمت مناسب تولید رنگ های بر پایه آب

وام بانکی طرح توجیهی تولید رنگ های بر پایه آب

وام قرض الحسنه طرح توجیهی تولید رنگ های بر پایه آب

وام بانک ملت طرح توجیهی تولید رنگ های بر پایه آب

وام رسالت طرح توجیهی تولید رنگ های بر پایه آب

وام مهر طرح توجیهی تولید رنگ های بر پایه آب

مراحل خرید فایل دانلودی
اگر محصول را می پسندید لطفا آنرا به اشتراک بگذارید.

مجوز ارسال دیدگاه داده نشده است!

0