طرح توجیهی تولید اسلب از پودر سنگ

شما میتوانید براحتی فایل طرح توجیهی تولید اسلب از پودر سنگ را با کمترین هزینه و بصورت فوری از این صفحه دریافت نمایید.کافیست بر روی خرید و دانلود کلیک کنید.

به کمک فایل طرح توجیهی تولید اسلب از پودر سنگ در زمان و هزینه خود صرفه جویی بزرگی خواهید کرد . تولید اسلب از پودر سنگ می تواند به عنوان یک کسب و کار کوچک و متوسط تولیدی به عنوان صنایع تبدیلی کمک شایانی به خلق ارزش افزوده و اشتغال و …نماید.
این طرح توجیهی می تواند برای سرمایه گذارانی که به تولید اسلب از پودر سنگ تمایل دارند ، کاربردی بوده و آنها را با میزان سرمایه گذاری ، هزینه ها و درآمدهای راه اندازی کارخانه تولید اسلب از پودر سنگ آشنا سازد.
اکثر طرحهای توجیهی ارائه شده در این وبسایت دارای اطلاعات مورد نیاز در مورد زمین و ساختمان ، مواد اولیه و ماشین آلات خط تولید ، روند و پروسه تولید ، حجم واردات و صادرات و میزان تولید با توجه به سال نگارش اولیه بوده و دید کلی بسیار خوبی در مورد طرح توجیهی مدنظر شما ارائه خواهد کرد.

طرح توجیهی تولید اسلب از پودر سنگ

      طرح توجیهی تولید اسلب از پودر سنگ

نکاتی درباره محصول مورد بررسی در طرح توجیهی تولید اسلب های سنگ مصنوعی از پودر سنگ

این سنگ ها از ترکیب سیمان ، رس ها ، آگرگات های سنگ های ضایعاتی و خاک های سبک وزن ساخته می شوند . مواد بکار رفته دراین سنگ ها تماما کیفیتی مبتنی بر ملاحظات محیطی و انسانی دارند .

رنگ دانه های اکسید آهن رنگ مورد نظر را به این سنگ ها می دهد . ترکیبی که از این راه بدست می آید ، در قالب هایی ریخته می شود ، که دارای نقش و نگارهای سنگ های طبیعی می باشند و به این سنگ ها سیمایی کاملا طبیعی می دهد .

از نظر قیمت سنگ های مصنوعی قیمتی به مراتب کمتر از سنگ های طبیعی دارند ، چرا که کارهای دشواری که روی که روی سنگ طبیعی برای رساندن آن به بازار و قابل استفاده کردن آن انجام می شود ، در مورد سنگ های مصنوعی غیر ضروری می نماید و دارای وزنی کمتر و ضخامتی کوچکتر می باشند ، که به ما این اجازه را می دهد که سه برابر سنگ های طبیعی بتوانیم آنها را بکار ببریم . علاوه بر مقاومت ساختاری آن ها در فنداسیون های خاص توانایی تحمل بارهای زیاد را به آن ها می دهد .
کاربرد سنگ های مصنوعی همانند سنگ های طبیعی در صنعت ساختمان می باشد .

فرایند اجرای این طرح توجیهی تولید اسلب سنگ مصنوعی از پودر سنگ

سیستم تولید سنگ مصنوعی ، فشرده سازی تحت شرایط خلا و ایجاد فشار و لرزش است ، که این امکان را می دهد ، تا با ترکیبات خشک مواد مخلوط شده شکل گرفته و به سنگ ترکیبی با کیفیت بسیار بالایی تبدیل شود .

سنگ مصنوعی می تواند مستقیما به اسلب هایی با ابعاد و ضخامت های متفاوت تبدیل شود و یا به بلوک هایی با مکعب هایی مختلف که بعدا بریده شده و به ضخامت های متفاوت درآید . مشخصات عمده پروسه تولید سنگ مصنوعی عبارتند از :
امکان استفاده از مقدار صحیح ترکیبات در مخلوط برای فشرده سازی
عدم وجود هوا درترکیبات فشرده شده در خلال فاز فشرده سازی
عملیات ترکیبی فشرده سازی و ویبره مواد تحت شرایط خلا ، مراحل تولید بلوک سنگ مصنوعی ، هر پلان تولیدی به سه بخش یا دپارتمان تقسیم می شود ، که خود بوسیله ماشین آلاتی که پروسه های خاص کاری را دارند ، تجهیز شده است.
مرحله اول : ساخت بلوک ماشین ها و تجهیزاتی که ترکیبات مخلوط را تامین می کنند و آنها را برای پلان بعدی مهیا می سازند . ماشین ها و تجهیزاتی برای مخلوط کردن ترکیبات و فرستادن آنها به خط ساخت بلوک
ماشین های ترکیب کننده بلوک و به منظور فشرده کردن و فشار و لرزش تحت شرایط خلا .
مرحله دوم : بریدن بلوک ها در ابعاد اسلب .

ماشین آلات مورد نیاز ، جهت اجرای طرح توجیهی تولید اسلب سنگ مصنوعی از پودر سنگ
• سیستم اتوماتیک توزین و اختلاط مواد اولیه ماشین FG-200
• سیستم اتوماتیک توزین و اختلاط مواد اولیه ماشین FG-350
• سیستم ذخیره سازی و توزین اتوماتیک پودر کوارتزی
• سیستم افقی انتقال دهنده مواد اولیه
• ماشین مخلوط کننده مواد
• تابلوی تخلیه اتوماتیک
• سیستم شکل دهی و پرس تحت خلا اتوماتیک
• خط غلطکی انتقال ( ۱۵۰ متر )
• دستگاه برداشتن اتوماتیک اسلب ها
• اتاقک گرمایش و جامد سازی بلوک ها
• ماشین برش پلی SQC-600
• تابلوی انتقال افقی ورودی ۱۶۰۰*۳۰۰۰ میلی متر
• خط ترانزیت A 1600*3000 میلی متر
• ماشین تنظیم کننده نوع دیسکی ZYD 1600/6
• ماشین برگشت ۱۸۰ درجه ای ۲۲۰۰*۳۰۰۰ میلی متر
• تابلو تخلیه خروجی ۱۶۰۰*۳۰۰۰ میلی متر
• ماشین تمام اتوماتیک پولیش ZHP 1600/16
• خط ترانزیت B با دمنده هوا ۱۶۰۰*۳۰۰۰ میلی متر
• خط ترانزیت C 1600*3000 میلی متر
• خط انتقال دهنده ورودی ۲۵۰۰ میلی متر
• ماشین برش و گونیا ZM800/12+2
• خط چرخش ۹۰ درجه ۴۵۰۰ میلی متر


با خرید فایل طرح توجیهی تولید اسلب از پودر سنگ میتوانید یک دید کلی در مورد پروژه طرح توجیهی مد نظر خود بدست آورید و با داشتن این اطلاعات میتوانید پروژه تولید اسلب از پودر سنگ را راحت تر و با هزینه کمتری به سرانجام برسانید.

بعد از پرداخت آنلاین فایل طرح توجیهی تولید اسلب از پودر سنگ بصورت اتوماتیک از طریق سایت قابل دانلود خواهد بود و همچنین یک نسخه از فایل طرح توجیهی تولید اسلب از پودر سنگ به ایمیل شما ارسال خواهد شد و شما میتوانید فایل طرح توجیهی تولید اسلب از پودر سنگ خریداری شده رو بعد از دانلود پرینت گرفته و تغییرات لازم را بر روی آن اعمال نمایید.

با خرید و دانلود طرح توجیهی تولید اسلب از پودر سنگ در هزینه های خود صرفه جویی فراوانی خواهید کرد و با کمترین هزینه بیشترین اطلاعات در مورد پروژه تولید اسلب از پودر سنگ (طرح توجیهی تولید اسلب از پودر سنگ) بدست خواهید آورد.

اطلاعات موجود در طرح توجیهی تولید اسلب از پودر سنگ (طرح توجیهی تولید اسلب از پودر سنگ) طبق استانداردهای موجود طی سالهای 1384 الی 1402 نگارش شده و آخرین نسخه موجود بعد از خرید قابل دانلود و استفاده خواهد بود و البته با توجه به نوسانات قیمت ارز قطعاً نیاز به تغییر خواهند داشت که این امر با توجه به قیمت مرجع موجود در خود فایل طرح توجیهی امر سختی نخواهد بود و قابل محاسبه میباشد.

در صورت نیاز به اجرای پروژه تولید اسلب از پودر سنگ کارشناسنان خبره ما آماده ارائه طرح توجیهی طرح توجیهی تولید اسلب از پودر سنگ بر اساس نیاز و تناژ ظرفیت مد نظر میباشد و این طرحها بصورت استاندارد و طبق آخرین متدهای علمی و پیشرفته انجام خواهد گرفت.

تیم حرفه ای توجیهی صنعت با بیش از ۱۵ سال سابقه نگارش انواع طرحهای توجیهی در تمام زمینه های صنعتی و معدنی و خدماتی و کشاورزی و …. با بالاترین کیفیت و مناسب ترین هزینه در خدمت هموطنان عزیز میباشد و بزرگترین هدف ما رشد و تعالی صنعت این مرزو بوم بوده و در این امر از هیچ تلاشی فروگذار نخواهیم بود.شما میتوانید بعد از خرید فایل طرح توجیهی درخواستی خود با یکی از اعضای ارشد کانون مشاوران اعتباری و بانکی ایران بصورت رایگان مشاوره تلفنی داشته باشید.شماره تماس بلافاصله بعد از خرید در اختیار شما قرار خواهد گرفت تا در سریعترین زمان ممکن با مناسبترین قیمت طرح توجیهی اختصاصی خود را با آخرین استانداردهای موجود و تایید شده در سیستم بانکی تحویل بگیرید.

ممکن است شما با جستجوی کلمات زیر به وبسایت ما آمده باشید ! راه را کاملاً درست آمده اید.ما کمک خواهیم کرد تا بهترین نتیجه را بگیرید و به اهدافتان سریعتر و ارزانتر دست یابید:

دانلود طرح توجیهی تولید اسلب از پودر سنگ

دانلود طرح امکان سنجی تولید اسلب از پودر سنگ

دانلود رایگان طرح توجیهی تولید اسلب از پودر سنگ

دانلود فایل طرح توجیهی تولید اسلب از پودر سنگ

دانلود فایل pdf طرح توجیهی تولید اسلب از پودر سنگ

دانلود فایل طرح توجیهی

دانلود رایگان فایل طرح توجیهی

دانلود رایگان طرح توجیهی و امکان سنجی مقدماتی تولید اسلب از پودر سنگ

دانلود رایگان طرح امکان سنجی مقدماتی تولید اسلب از پودر سنگ

نگارش طرح توجیهی تولید اسلب از پودر سنگ

طرح کامفار

طرح کامفار تولید اسلب از پودر سنگ

طرح کامفار توجیهی تولید اسلب از پودر سنگ

کارشناس طرح توجیهی تولید اسلب از پودر سنگ

کارشناس نگارش طرح توجیهی تولید اسلب از پودر سنگ

طرح توجیهی ارزان قیمت تولید اسلب از پودر سنگ

طرح توجیهی قیمت مناسب تولید اسلب از پودر سنگ

وام بانکی طرح توجیهی تولید اسلب از پودر سنگ

وام قرض الحسنه طرح توجیهی تولید اسلب از پودر سنگ

وام بانک ملت طرح توجیهی تولید اسلب از پودر سنگ

وام رسالت طرح توجیهی تولید اسلب از پودر سنگ

وام مهر طرح توجیهی تولید اسلب از پودر سنگ

مراحل خرید فایل دانلودی
اگر محصول را می پسندید لطفا آنرا به اشتراک بگذارید.

مجوز ارسال دیدگاه داده نشده است!

0