طرح توجیهی احداث مدرسه غیر انتفاعی

شما میتوانید براحتی فایل طرح توجیهی احداث مدرسه غیر انتفاعی را با کمترین هزینه و بصورت فوری از این صفحه دریافت نمایید.کافیست بر روی خرید و دانلود کلیک کنید.

به کمک فایل طرح توجیهی احداث مدرسه غیر انتفاعی در زمان و هزینه خود صرفه جویی بزرگی خواهید کرد . احداث مدرسه غیر انتفاعی می تواند به عنوان یک کسب و کار کوچک و متوسط تولیدی به عنوان صنایع تبدیلی کمک شایانی به خلق ارزش افزوده و اشتغال و …نماید.
این طرح توجیهی می تواند برای سرمایه گذارانی که به احداث مدرسه غیر انتفاعی تمایل دارند ، کاربردی بوده و آنها را با میزان سرمایه گذاری ، هزینه ها و درآمدهای راه اندازی کارخانه احداث مدرسه غیر انتفاعی آشنا سازد.
اکثر طرحهای توجیهی ارائه شده در این وبسایت دارای اطلاعات مورد نیاز در مورد زمین و ساختمان ، مواد اولیه و ماشین آلات خط تولید ، روند و پروسه تولید ، حجم واردات و صادرات و میزان تولید با توجه به سال نگارش اولیه بوده و دید کلی بسیار خوبی در مورد طرح توجیهی مدنظر شما ارائه خواهد کرد.

طرح توجیهی احداث مدرسه غیر انتفاعی

                            طرح توجیهی احداث مدرسه غیر انتفاعی

 

طرح احداث مدرسه غیرانتفاعی

مدارس غیرانتفاعی مدارسی است که از طریق مشارکت مردم، مطابق اهداف و ضوابط و برنامه‌ها و دستورالعملهای عمومی وزارت آموزش‌وپرورش تحت نظارت آن وزارتخانه تأسیس و اداره میشود.
منظور از غیرانتفاعی بودن آنست که درآمد حاصله صرفاً صرف هزینه‌های جاری و توسعه آتی مدارس گردد.

مدرسه فرهنگیان جزء مدارس خاصی مانند شاهد می باشد که اولویت ثبت‌نام شدگان با فرهنگیان می باشد.
از آنجایی که همه ما می دانیم راه اندازی هر کاری نیاز به داشتن مجوز های قانونی دارد .متقاضیان باید دارای مدرک کارشناسی و یا معادل آن بوده و حداقل ۳۰ سال سن داشته باشند. البته شرط تاهل برای آقایان الزامی است. همچنین التزام عملی به قانون اساسی و ولایت فقیه، نداشتن وابستگی به رژیم گذشته یا گروه‌های منحرف و غیرقانونی، نداشتن پیشینه کیفری موثر از دیگر شرایط است.

مراحل لازم جهت اخذ مجوز مدرسه غیرانتفاعی:

۱-دریافت مجوز رسمی از وزارت آموزش‌وپرورش جهت تأسیس مدرسه یا مرکز
۲- تضمین منابع مالی لازم جهت تامین هزینه‌های مدرسه یا مرکز، حداقل برای یک ‌سال
۳- تامین منابع انسانی، فضا و امکانات مورد نیاز طبق ضوابط وزارت آموزش‌وپرورش
۴- تنظیم بودجه و اداره امور مالی مدرسه یا مرکز
۵- پیشنهاد دو فرد واجد شرایط برای مدیریت مدرسه یا مرکز به آموزش‌وپرورش
۶- نظارت بر امور آموزشی، پرورشی، اداری و مالی مدارس و مراکز تحت پوشش و پاسخ‌گویی به مراجع ذیربط

با خرید فایل طرح توجیهی احداث مدرسه غیر انتفاعی میتوانید یک دید کلی در مورد پروژه طرح توجیهی مد نظر خود بدست آورید و با داشتن این اطلاعات میتوانید پروژه احداث مدرسه غیر انتفاعی را راحت تر و با هزینه کمتری به سرانجام برسانید.

بعد از پرداخت آنلاین فایل طرح توجیهی احداث مدرسه غیر انتفاعی بصورت اتوماتیک از طریق سایت قابل دانلود خواهد بود و همچنین یک نسخه از فایل طرح توجیهی احداث مدرسه غیر انتفاعی به ایمیل شما ارسال خواهد شد و شما میتوانید فایل طرح توجیهی احداث مدرسه غیر انتفاعی خریداری شده رو بعد از دانلود پرینت گرفته و تغییرات لازم را بر روی آن اعمال نمایید.

با خرید و دانلود طرح توجیهی احداث مدرسه غیر انتفاعی در هزینه های خود صرفه جویی فراوانی خواهید کرد و با کمترین هزینه بیشترین اطلاعات در مورد پروژه احداث مدرسه غیر انتفاعی (احداث مدرسه غیر انتفاعی) بدست خواهید آورد.

اطلاعات موجود در طرح توجیهی احداث مدرسه غیر انتفاعی (احداث مدرسه غیر انتفاعی) طبق استانداردهای موجود طی سالهای 1384 الی 1402 نگارش شده و آخرین نسخه موجود بعد از خرید قابل دانلود و استفاده خواهد بود و البته با توجه به نوسانات قیمت ارز قطعاً نیاز به تغییر خواهند داشت که این امر با توجه به قیمت مرجع موجود در خود فایل طرح توجیهی امر سختی نخواهد بود و قابل محاسبه میباشد.

در صورت نیاز به اجرای پروژه احداث مدرسه غیر انتفاعی کارشناسنان خبره ما آماده ارائه طرح توجیهی احداث مدرسه غیر انتفاعی بر اساس نیاز و تناژ ظرفیت مد نظر میباشد و این طرحها بصورت استاندارد و طبق آخرین متدهای علمی و پیشرفته انجام خواهد گرفت.

تیم حرفه ای توجیهی صنعت با بیش از ۱۵ سال سابقه نگارش انواع طرحهای توجیهی در تمام زمینه های صنعتی و معدنی و خدماتی و کشاورزی و …. با بالاترین کیفیت و مناسب ترین هزینه در خدمت هموطنان عزیز میباشد و بزرگترین هدف ما رشد و تعالی صنعت این مرزو بوم بوده و در این امر از هیچ تلاشی فروگذار نخواهیم بود.شما میتوانید بعد از خرید فایل طرح توجیهی درخواستی خود با یکی از اعضای ارشد کانون مشاوران اعتباری و بانکی ایران بصورت رایگان مشاوره تلفنی داشته باشید.شماره تماس بلافاصله بعد از خرید در اختیار شما قرار خواهد گرفت تا در سریعترین زمان ممکن با مناسبترین قیمت طرح توجیهی اختصاصی خود را با آخرین استانداردهای موجود و تایید شده در سیستم بانکی تحویل بگیرید.

ممکن است شما با جستجوی کلمات زیر به وبسایت ما آمده باشید ! راه را کاملاً درست آمده اید.ما کمک خواهیم کرد تا بهترین نتیجه را بگیرید و به اهدافتان سریعتر و ارزانتر دست یابید:

دانلود احداث مدرسه غیر انتفاعی

دانلود طرح امکان سنجی احداث مدرسه غیر انتفاعی

دانلود رایگان احداث مدرسه غیر انتفاعی

دانلود فایل طرح توجیهی احداث مدرسه غیر انتفاعی

دانلود فایل pdf طرح توجیهی احداث مدرسه غیر انتفاعی

دانلود فایل طرح توجیهی

دانلود رایگان فایل طرح توجیهی

دانلود رایگان طرح توجیهی و امکان سنجی مقدماتی احداث مدرسه غیر انتفاعی

دانلود رایگان طرح امکان سنجی مقدماتی احداث مدرسه غیر انتفاعی

نگارش احداث مدرسه غیر انتفاعی

طرح کامفار

طرح کامفار احداث مدرسه غیر انتفاعی

طرح کامفار توجیهی احداث مدرسه غیر انتفاعی

کارشناس احداث مدرسه غیر انتفاعی

کارشناس نگارش احداث مدرسه غیر انتفاعی

طرح توجیهی ارزان قیمت احداث مدرسه غیر انتفاعی

طرح توجیهی قیمت مناسب احداث مدرسه غیر انتفاعی

وام بانکی احداث مدرسه غیر انتفاعی

وام قرض الحسنه احداث مدرسه غیر انتفاعی

وام بانک ملت احداث مدرسه غیر انتفاعی

وام رسالت احداث مدرسه غیر انتفاعی

وام مهر احداث مدرسه غیر انتفاعی

مراحل خرید فایل دانلودی
اگر محصول را می پسندید لطفا آنرا به اشتراک بگذارید.

مجوز ارسال دیدگاه داده نشده است!

0