طرح توجیهی فرآوری ماهی و میگو

شما میتوانید براحتی فایل طرح توجیهی فرآوری ماهی و میگو را با کمترین هزینه و بصورت فوری از این صفحه دریافت نمایید.کافیست بر روی خرید و دانلود کلیک کنید.

به کمک فایل طرح توجیهی فرآوری ماهی و میگو در زمان و هزینه خود صرفه جویی بزرگی خواهید کرد . فرآوری ماهی و میگو می تواند به عنوان یک کسب و کار کوچک و متوسط تولیدی به عنوان صنایع تبدیلی کمک شایانی به خلق ارزش افزوده و اشتغال و …نماید.
این طرح توجیهی می تواند برای سرمایه گذارانی که به فرآوری ماهی و میگو تمایل دارند ، کاربردی بوده و آنها را با میزان سرمایه گذاری ، هزینه ها و درآمدهای راه اندازی کارخانه فرآوری ماهی و میگو آشنا سازد.
اکثر طرحهای توجیهی ارائه شده در این وبسایت دارای اطلاعات مورد نیاز در مورد زمین و ساختمان ، مواد اولیه و ماشین آلات خط تولید ، روند و پروسه تولید ، حجم واردات و صادرات و میزان تولید با توجه به سال نگارش اولیه بوده و دید کلی بسیار خوبی در مورد طرح توجیهی مدنظر شما ارائه خواهد کرد.

طرح توجیهی فرآوری ماهی و میگو

                         طرح توجیهی فرآوری ماهی و میگو

 

معرفی طرح توجیهی کسب و کار فراوری و بسته بندی و صادرات ماهی و میگو و آبزیان :

برای بسته بندی مواد غذایی روش های گوناگونی وجود دارد ، که یکی از آن ها استفاده از پاکت های نایلونی مخصوص و عاری از هوا جهت بسته بندی می باشد . این روش اصطلاحا بسته بندی وکیوم نامیده می شود . با بسته بندی محصولات به روش وکیوم ، از فعالیت های آنزیمی جلوگیری می شود . به همین جهت اگر یک سال پس از بسته بندی محصولات به روش وکیوم ، درب بسته بندی را باز نمایید ، محصول از نظر کیفیت خیلی شبیه به محصول تازه می باشد . میگو از جمله گوشت هایی می باشد که ، نسبت به سایر گوشت ها از قبیل ماهی ، دارای کالری کمتری می باشد . همچنین میگو دارای پروتئین باکیفیت و اسید آمینه های ضروری بدن می باشد . از خواص میگو می توان به تنظیم عملکرد ایمنی خون ، افزایش ضریب هوشی ، جلوگیری از ناهماهنگی های ضربان قلب و … اشاره نمود . کشور هایی از قبیل کانادا ، چین ، ژاپن ، روسیه ، هند و آمریکا از عمده تولیدکنندگان ماهی هستند . همچنین کشور هایی ازقبیل هند ، ویتنام و چین از عمده تولیدکنندگان میگو هستند . کشور هایی نظیر ژاپن و آمریکا نیز ازعمده مصرف کنندگان ماهی و میگو می باشند .

نکات قابل توجه در بسته بندی ماهی و میگو ، جهت اجرای طرح توجیهی کسب و کار فراوری و بسته بندی و صادرات ماهی و میگو و آبزیان ، به شرح زیر می باشند :

• باید شرایط محیطی و ساختمان و فضای موجود جهت بسته بندی ماهی و میگو توسط دامپزشکی و شیلات بررسی و تایید شود .
• به دلیل ارتباط مستقیم ماهی و میگو با سلامتی افراد ، علاوه بر آزمایشگاه های واحد تولید ، سازمان شیلات و استاندارد نیز محصولات را کنترل و بررسی خواهد کرد .
• ساختمان مورد نظر باید از نور و تهویه مناسب برخوردار بوده و همچنین به راحتی بتوان آن را تمیز نمود .
• ساختمان مورد نظر باید دارای فضای کافی جهت انجام عملیات به صورت بهداشتی را داشته و از آلودگی ، بوی نامطبوع ، دود و … دور باشد .
• فضای کاری باید دارای امکانات و تجهیزات کافی برای نظافت و ضدعفونی کردن دست کارکنان و محیط کار باشد .
• دیوار های داخلی باید تا سقف کاشی کاری شده و کف ساختمان نیز سنگ فرش باشد .
• تمام دستگاه های تولیدی و تجهیزات خط تولید باید در برابر خورندگی مقاوم بوده و قابل شستشو باشند .

فرایند بسته بندی میگو جهت اجرای طرح توجیهی کسب و کار فراوری و بسته بندی و صادرات ماهی و میگو و آبزیان شامل مراحل زیر می باشد :

۱٫ دریافت میگو ، انجام کنترل کیفی و توزین میگو
۲٫ شستشوی میگو ها و کلرزنی
۳٫ سورتینگ
۴٫ سایزبندی با دستگاه گریدینگ
۵٫ افزودن پودر یخ به میگو در مخازن
۶٫ سرزنی میگو های درشت
۷٫ عمل آوری میگوی درشت
۸٫ هدایت میگو های درشت به سیستم IQF
۹٫ بسته بندی میگوی درشت در جعبه
۱۰٫ بسته بندی در کارتن
۱۱٫ نگهداری در سردخانه زیر صفر
۱۲٫ پوست گیری و سرزنی میگوی ریز
۱۳٫ چیدن میگو های ریز در جعبه مخصوص
۱۴٫ انجماد سازی IQF
۱۵٫ بسته بندی در سلوفان و جعبه
۱۶٫ بسته بندی در کارتن
۱۷٫ نگهداری در سردخانه زیر صفر

فرایند بسته بندی ماهی ، جهت اجرای طرح توجیهی کسب و کار فراوری و بسته بندی و صادرات ماهی و میگو و آبزیان ، شامل مراحل زیر می باشد :

۱٫ دریافت ماهی و انجام عملیات کنترل کیفی و توزین ماهی ها
۲٫ شستشوی ماهی ها
۳٫ سرزنی و تخلیه شکم
۴٫ شستشوی مجدد
۵٫ پوست کنی و حذف باله ها
۶٫ فیله کنی ( استخوان گیری )
۷٫ برش قطعات فیله یا استیک
۸٫ بسته بندی در خلاء
۹٫ انجمادسازی
۱۰٫ بسته بندی کارتنی
۱۱٫ سردخانه زیر صفر

ماشین آلات خط فراوری و بسته بندی ماهی و میگو ، جهت اجرای طرح توجیهی کسب و کار فراوری و بسته بندی و صادرات ماهی و میگو و آبزیان ، عبارتند از :

• پیش سردکن پنجاه تنی
• تونل انجماد پنج تنی
• میز و وان استیل
• دستگاه تامبلر
• سورتر و گریدینگ میگو
• نوار نقاله و ماشین بسته بندی وکیوم
• پالت
• چرخ دستی
• انواع چاقو و مصقل
• دستگاه انژکتور
• پلیت فریزر صفحه ای
• ترازوی ۲۰ کیلوگرم دیجیتال
• دستگاه فیله کن

با خرید فایل طرح توجیهی فرآوری ماهی و میگو میتوانید یک دید کلی در مورد پروژه طرح توجیهی مد نظر خود بدست آورید و با داشتن این اطلاعات میتوانید پروژه فرآوری ماهی و میگو را راحت تر و با هزینه کمتری به سرانجام برسانید.

بعد از پرداخت آنلاین فایل طرح توجیهی فرآوری ماهی و میگو بصورت اتوماتیک از طریق سایت قابل دانلود خواهد بود و همچنین یک نسخه از فایل طرح توجیهی فرآوری ماهی و میگو به ایمیل شما ارسال خواهد شد و شما میتوانید فایل طرح توجیهی فرآوری ماهی و میگو خریداری شده رو بعد از دانلود پرینت گرفته و تغییرات لازم را بر روی آن اعمال نمایید.

با خرید و دانلود طرح توجیهی فرآوری ماهی و میگو در هزینه های خود صرفه جویی فراوانی خواهید کرد و با کمترین هزینه بیشترین اطلاعات در مورد پروژه فرآوری ماهی و میگو (فرآوری ماهی و میگو) بدست خواهید آورد.

اطلاعات موجود در طرح توجیهی فرآوری ماهی و میگو (فرآوری ماهی و میگو) طبق استانداردهای موجود نگارش شده و البته با توجه به نوسانات قیمت ارز قطعاً نیاز به تغییر خواهند داشت که این امر با توجه به قیمت مرجع موجود در خود فایل طرح توجیهی امر سختی نخواهد بود و قابل محاسبه میباشد.

در صورت نیاز به اجرای پروژه فرآوری ماهی و میگو کارشناسنان خبره ما آماده ارائه طرح توجیهی فرآوری ماهی و میگو بر اساس نیاز و تناژ ظرفیت مد نظر میباشد و این طرحها بصورت استاندارد و طبق آخرین متدهای علمی و پیشرفته انجام خواهد گرفت.

تیم حرفه ای توجیهی صنعت با بیش از ۱۵ سال سابقه نگارش انواع طرحهای توجیهی در تمام زمینه های صنعتی و معدنی و خدماتی و کشاورزی و …. با بالاترین کیفیت و مناسب ترین هزینه در خدمت هموطنان عزیز میباشد و بزرگترین هدف ما رشد و تعالی صنعت این مرزو بوم بوده و در این امر از هیچ تلاشی فروگذار نخواهیم بود.

ممکن است شما با جستجوی کلمات زیر به وبسایت ما آمده باشید ! راه را کاملاً درست آمده اید.ما کمک خواهیم کرد تا بهترین نتیجه را بگیرید و به اهدافتان سریعتر و ارزانتر دست یابید:

دانلود فرآوری ماهی و میگو

دانلود طرح امکان سنجی فرآوری ماهی و میگو

دانلود رایگان فرآوری ماهی و میگو

دانلود فایل طرح توجیهی فرآوری ماهی و میگو

دانلود فایل pdf طرح توجیهی فرآوری ماهی و میگو

دانلود فایل طرح توجیهی

دانلود رایگان فایل طرح توجیهی

دانلود رایگان طرح توجیهی و امکان سنجی مقدماتی فرآوری ماهی و میگو

دانلود رایگان طرح امکان سنجی مقدماتی فرآوری ماهی و میگو

نگارش فرآوری ماهی و میگو

طرح کامفار

طرح کامفار فرآوری ماهی و میگو

طرح کامفار توجیهی فرآوری ماهی و میگو

کارشناس فرآوری ماهی و میگو

کارشناس نگارش فرآوری ماهی و میگو

طرح توجیهی ارزان قیمت فرآوری ماهی و میگو

طرح توجیهی قیمت مناسب فرآوری ماهی و میگو

وام بانکی فرآوری ماهی و میگو

وام قرض الحسنه فرآوری ماهی و میگو

وام بانک ملت فرآوری ماهی و میگو

وام رسالت فرآوری ماهی و میگو

وام مهر فرآوری ماهی و میگو

مراحل خرید فایل دانلودی
اگر محصول را می پسندید لطفا آنرا به اشتراک بگذارید.

مجوز ارسال دیدگاه داده نشده است!

0