طرح توجیهی تولید پارچه ضد آب (شمعی)

شما میتوانید براحتی فایل طرح توجیهی تولید پارچه ضد آب (شمعی) را با کمترین هزینه و بصورت فوری از این صفحه دریافت نمایید.کافیست بر روی خرید و دانلود کلیک کنید.

به کمک فایل طرح توجیهی تولید پارچه ضد آب (شمعی) در زمان و هزینه خود صرفه جویی بزرگی خواهید کرد . تولید پارچه ضد آب (شمعی) می تواند به عنوان یک کسب و کار کوچک و متوسط تولیدی به عنوان صنایع تبدیلی کشاورزی کمک شایانی به خلق ارزش افزوده و اشتغال و …نماید.
این طرح توجیهی می تواند برای سرمایه گذارانی که به تولید پارچه ضد آب (شمعی) تمایل دارند ، کاربردی بوده و آنها را با میزان سرمایه گذاری ، هزینه ها و درآمدهای راه اندازی کارخانه تولید پارچه ضد آب (شمعی) آشنا سازد.
اکثر طرحهای توجیهی ارائه شده در این وبسایت دارای اطلاعات مورد نیاز در مورد زمین و ساختمان ، مواد اولیه و ماشین آلات خط تولید ، روند و پروسه تولید ، حجم واردات و صادرات و میزان تولید با توجه به سال نگارش اولیه بوده و دید کلی بسیار خوبی در مورد طرح توجیهی مدنظر شما ارائه خواهد کرد.

طرح توجیهی تولید پارچه ضد آب (شمعی)

   طرح توجیهی تولید پارچه ضد آب (شمعی)

نکاتی درباره محصول مورد بررسی در طرح توجیهی تولید پارچه ضد آب یا واترپروف:

پارچه لایه ای نرمش پذیر است که از شبکه ای از نخ ها و یا الیاف طبیعی یا مصنوعی تشکیل شده است. که نوع نخ ها و یا الیاف و ساختار و نحوه قرار گیری آنها در کنار یکدیگر ساختمان پارچه و خصوصیات فیزیکی آن را بوجود می آورد .

کاربرد پارچه ضد آب یا واترپروف

بررسی های به عمل آمده بیانگر آنست که از مهم ترین موارد مصرف و کاربرد های پارچه شمعی می توان به استفاده از این محصول برای تهیه چادر های مسافرتی و همچنین شلوار های بادگیر اشاره کرد.

اهمیت استراتژیک محصول مورد بررسی در طرح توجیهی تولید پارچه ضد آب یا واترپروف

جهان امروز ، جهان تولید ، صادرات ، ارزش افزوده و جهان برترین های اقتصادی است. حتی سیاست را توانمندان اقتصادی رقم می زنند . طبق برنامه ریزی دولت یکی از مهمترین اهداف برنامه چهارم توسعه کشور و همچنین چشم انداز بیست ساله کشور حرکت به سمت صادرات غیر نفتی است .

در حال حاضر عمده صادرات ایران مربوط به صادرات کالاهای نفتی می باشد ، لذا برای رشد و گسترش صادرات غیر نفتی ، برنامه ریزی برای افزودن واحدهای جدید و همچنین استفاده بهینه از امکانات فعلی ، ضروری به نظر می رسد . اهمیت پارچه در جامعه به حدی است که نمی توانم فردی را یافت که از پارچه استفاده نکرده و یا صنعتی که در آن پارچه بکار نرفته باشد .

همچنین بیشتر مصارف استفاده از این نوع پارچه در چادر های مسافرتی است که آن نیزمصرف عام داشته و نیاز جامعه با گذشت زمان و افزایش جمعیت بیشتر شده و از جنبه استراتژیکی بیشتری بر خوردارخواه گردید.

ماشین آلات مورد نیاز ، جهت اجرای طرح توجیهی تولید پارچه ضد آب یا واترپروف

دستگاه چله کشی :

دستگاهی است که تعداد محدودی از دوگ های نخ در آن چیده شده و حدود ۵٠٠ تا ۶٠٠ سر نخ را روی یک بیم ( قرقره ) جمع می کند که با توجه به تعداد سر نخ مورد نیاز درپارچه ، تعداد بیم ها محاسبه و در نظر می شود .

دستگاه آهار :

پس از آنکه بیم ها تهیه شد در قفسه مخصوص خود و در پشت ماشین آهار قرار می گیرد و آلیه نخ ها روی مین ، پس از عبور از حوضچه حاوی مواد آهار، فشرده شده تا آهار مازاد خارج گردیده و سپس از سیلندرهای داغ عبور کرده و پس از خشک شدن بر روی چله بافندگی جمع می گردند . از آنجائی که تولید دو دستگاه چله کشی و آهار در داخل کشور انجام نمی گیرد بالاجبار منبع تهیه این دو ماشین ، ازخارج کشور می باشد .

بافندگی :

چله بافندگی پس از طراحی یعنی تعیین نمودن چگونگی عبورنخ از میلمیک و رده ای مختلف بر روی ماشین بافندگی سوار می گردد .

ماشین آلات بافندگی :

در حال حاضر در کشور، هیچ نوع ماشین بافندگی تولید نمی شود و تنها مونتاژ آن در ایران انجام می گیرد .دو کارخانه در زمینه مونتاژ ماشین آلات بافندگی فعالیت می نمایند :

کارخانه الغدیر یزد ( سهامی عام، وابسته به وزارت صنایع ) که مونتاژ کننده ماشین های سولزر سوئیس می باشد و تهیه کاتولوگ و کتاب از کارخانه مزبور مستلزم اجازه از سوی وزارت صنایع می باشد .

کارخانه وشینه بافت نوین که مونتاژ کننده ماشین های بافندگی شرکت sibetext روسیه می باشد .

با خرید فایل طرح توجیهی تولید پارچه ضد آب (شمعی) میتوانید یک دید کلی در مورد پروژه طرح توجیهی مد نظر خود بدست آورید و با داشتن این اطلاعات میتوانید پروژه تولید پارچه ضد آب (شمعی) را راحت تر و با هزینه کمتری به سرانجام برسانید.

بعد از پرداخت آنلاین فایل طرح توجیهی تولید پارچه ضد آب (شمعی) بصورت اتوماتیک از طریق سایت قابل دانلود خواهد بود و همچنین یک نسخه از فایل طرح توجیهی تولید پارچه ضد آب (شمعی) به ایمیل شما ارسال خواهد شد و شما میتوانید فایل طرح توجیهی تولید پارچه ضد آب (شمعی) خریداری شده رو بعد از دانلود پرینت گرفته و تغییرات لازم را بر روی آن اعمال نمایید.

با خرید و دانلود طرح توجیهی تولید پارچه ضد آب (شمعی) در هزینه های خود صرفه جویی فراوانی خواهید کرد و با کمترین هزینه بیشترین اطلاعات در مورد پروژه تولید پارچه ضد آب (شمعی) (طرح توجیهی تولید پارچه ضد آب (شمعی)) بدست خواهید آورد.

اطلاعات موجود در طرح توجیهی تولید پارچه ضد آب (شمعی) (طرح توجیهی تولید پارچه ضد آب (شمعی)) طبق استانداردهای موجود نگارش شده و البته با توجه به نوسانات قیمت ارز قطعاً نیاز به تغییر خواهند داشت که این امر با توجه به قیمت مرجع موجود در خود فایل طرح توجیهی امر سختی نخواهد بود و قابل محاسبه میباشد.

در صورت نیاز به اجرای پروژه تولید پارچه ضد آب (شمعی) کارشناسنان خبره ما آماده ارائه طرح توجیهی طرح توجیهی تولید پارچه ضد آب (شمعی) بر اساس نیاز و تناژ ظرفیت مد نظر میباشد و این طرحها بصورت استاندارد و طبق آخرین متدهای علمی و پیشرفته انجام خواهد گرفت.

تیم حرفه ای توجیهی صنعت با بیش از ۱۵ سال سابقه نگارش انواع طرحهای توجیهی در تمام زمینه های صنعتی و معدنی و خدماتی و کشاورزی و …. با بالاترین کیفیت و مناسب ترین هزینه در خدمت هموطنان عزیز میباشد و بزرگترین هدف ما رشد و تعالی صنعت این مرزو بوم بوده و در این امر از هیچ تلاشی فروگذار نخواهیم بود.

ممکن است شما با جستجوی کلمات زیر به وبسایت ما آمده باشید ! راه را کاملاً درست آمده اید.ما کمک خواهیم کرد تا بهترین نتیجه را بگیرید و به اهدافتان سریعتر و ارزانتر دست یابید:

دانلود طرح توجیهی تولید پارچه ضد آب (شمعی)

دانلود طرح امکان سنجی تولید پارچه ضد آب (شمعی)

دانلود رایگان طرح توجیهی تولید پارچه ضد آب (شمعی)

دانلود فایل طرح توجیهی تولید پارچه ضد آب (شمعی)

دانلود فایل pdf طرح توجیهی تولید پارچه ضد آب (شمعی)

دانلود فایل طرح توجیهی

دانلود رایگان فایل طرح توجیهی

دانلود رایگان طرح توجیهی و امکان سنجی مقدماتی تولید پارچه ضد آب (شمعی)

دانلود رایگان طرح امکان سنجی مقدماتی تولید پارچه ضد آب (شمعی)

نگارش طرح توجیهی تولید پارچه ضد آب (شمعی)

طرح کامفار

طرح کامفار تولید پارچه ضد آب (شمعی)

طرح کامفار توجیهی تولید پارچه ضد آب (شمعی)

کارشناس طرح توجیهی تولید پارچه ضد آب (شمعی)

کارشناس نگارش طرح توجیهی تولید پارچه ضد آب (شمعی)

طرح توجیهی ارزان قیمت تولید پارچه ضد آب (شمعی)

طرح توجیهی قیمت مناسب تولید پارچه ضد آب (شمعی)

وام بانکی طرح توجیهی تولید پارچه ضد آب (شمعی)

وام قرض الحسنه طرح توجیهی تولید پارچه ضد آب (شمعی)

وام بانک ملت طرح توجیهی تولید پارچه ضد آب (شمعی)

وام رسالت طرح توجیهی تولید پارچه ضد آب (شمعی)

وام مهر طرح توجیهی تولید پارچه ضد آب (شمعی)

مراحل خرید فایل دانلودی
اگر محصول را می پسندید لطفا آنرا به اشتراک بگذارید.

مجوز ارسال دیدگاه داده نشده است!

0