طرح توجیهی تولید واکس میوه

شما میتوانید براحتی فایل طرح توجیهی تولید واکس میوه را با کمترین هزینه و بصورت فوری از این صفحه دریافت نمایید.کافیست بر روی خرید و دانلود کلیک کنید.

به کمک فایل طرح توجیهی تولید واکس میوه در زمان و هزینه خود صرفه جویی بزرگی خواهید کرد . تولید واکس میوه می تواند به عنوان یک کسب و کار کوچک و متوسط تولیدی به عنوان صنایع تبدیلی کمک شایانی به خلق ارزش افزوده و اشتغال و …نماید.
این طرح توجیهی می تواند برای سرمایه گذارانی که به تولید واکس میوه تمایل دارند ، کاربردی بوده و آنها را با میزان سرمایه گذاری ، هزینه ها و درآمدهای راه اندازی کارخانه تولید واکس میوه آشنا سازد.
اکثر طرحهای توجیهی ارائه شده در این وبسایت دارای اطلاعات مورد نیاز در مورد زمین و ساختمان ، مواد اولیه و ماشین آلات خط تولید ، روند و پروسه تولید ، حجم واردات و صادرات و میزان تولید با توجه به سال نگارش اولیه بوده و دید کلی بسیار خوبی در مورد طرح توجیهی مدنظر شما ارائه خواهد کرد.

طرح توجیهی تولید واکس میوه

    طرح توجیهی تولید واکس میوه

طرح تولید واکس های پوشش دهنده میوه جات

امروزه استفاده از پوشاننده ها یا واکس های خوراکی به عنوان ماده نگهدارنده جهت پوشش میوه و سبزیجات بسیار رایج شده است و این امر علاوه بر کاهش افت وزن میوه و سبزیجات و … همچنین باعث افزایش بازار پسندی محصولات کشاورزی در صنعت داشت پس از برداشت شده است.

مزایای استفاده از واکس های پوشش دهنده میوه جات :

-افزایش مدت نگهداری میوه در انبارهای فنی و سردخانه ها
-افزایش درخشندگی و ماندگاری در میوه
-واکسهای میوه دکو برای کلیه میوه هایی نظیر انواع مرکبات، انار، انبه، سیب، کیوی، هلو، شلیل، آلو و خرمالو کاربرد دارد.
-کاهش اُفت وزن میوه
-کنترل تبادلات گازی میوه (کاهش تنفس)
-افزایش شادابی و طراوت میوه (جلوگیری از چروکیدگی میوه)
-کنترل بیماری های شایع در مرحله داشت پس از برداشت میوه
-پس از استفاده به سرعت بر روی میوه خشک می شود.
-به ازاء ۱۲۰ تا ۱۵۰ تن میوه یک بشکه واکس مورد نیاز است.

مشخصات فنی واکس های پوشش دهنده  میوه جات :

عموما واکسهای میوه ترکیباتی از امولسیون چربی در آب هستند که با ایجاد یک لایه چربی اضافی مانع از ورود هوا به داخل میوه و فرآیند های بعدی میشود این واکس بر خلاف واکس های موجود با استفاده از پلیمرهای مقاوم و حلال درآب و ترکیبات موثر در فرمول ساخت خود باعث جلوگیری از فساد میوه و مانع از ورود اکسیژن به داخل میوه شده و به طول عمر مفید میوه می افزاید .

طرز استفاده از واکس های پوشش دهنده میوه جات :

به ازای هر لیتر از واکس ۵ الی ۱۰ لیتر آب خالص اضافه نموده به روشهای پاششی و غرقابی میوه های مورد نظر را کوتینگ نموده وخشک نمایید .

ترکیبات واکس های پوشش دهنده میوه جات :

واکس خشک : ۲۰درصد
ثبات دهنده : ۱۰ درصد
لاک : ۱۰ درصد
آب :۵۰ درصد

با خرید فایل طرح توجیهی تولید واکس میوه میتوانید یک دید کلی در مورد پروژه طرح توجیهی مد نظر خود بدست آورید و با داشتن این اطلاعات میتوانید پروژه تولید واکس میوه را راحت تر و با هزینه کمتری به سرانجام برسانید.

بعد از پرداخت آنلاین فایل طرح توجیهی تولید واکس میوه بصورت اتوماتیک از طریق سایت قابل دانلود خواهد بود و همچنین یک نسخه از فایل طرح توجیهی تولید واکس میوه به ایمیل شما ارسال خواهد شد و شما میتوانید فایل طرح توجیهی تولید واکس میوه خریداری شده رو بعد از دانلود پرینت گرفته و تغییرات لازم را بر روی آن اعمال نمایید.

با خرید و دانلود طرح توجیهی تولید واکس میوه در هزینه های خود صرفه جویی فراوانی خواهید کرد و با کمترین هزینه بیشترین اطلاعات در مورد پروژه تولید واکس میوه (طرح توجیهی تولید واکس میوه) بدست خواهید آورد.

اطلاعات موجود در طرح توجیهی تولید واکس میوه (طرح توجیهی تولید واکس میوه) طبق استانداردهای موجود طی سالهای 1384 الی 1402 نگارش شده و آخرین نسخه موجود بعد از خرید قابل دانلود و استفاده خواهد بود و البته با توجه به نوسانات قیمت ارز قطعاً نیاز به تغییر خواهند داشت که این امر با توجه به قیمت مرجع موجود در خود فایل طرح توجیهی امر سختی نخواهد بود و قابل محاسبه میباشد.

در صورت نیاز به اجرای پروژه تولید واکس میوه کارشناسنان خبره ما آماده ارائه طرح توجیهی طرح توجیهی تولید واکس میوه بر اساس نیاز و تناژ ظرفیت مد نظر میباشد و این طرحها بصورت استاندارد و طبق آخرین متدهای علمی و پیشرفته انجام خواهد گرفت.

تیم حرفه ای توجیهی صنعت با بیش از ۱۵ سال سابقه نگارش انواع طرحهای توجیهی در تمام زمینه های صنعتی و معدنی و خدماتی و کشاورزی و …. با بالاترین کیفیت و مناسب ترین هزینه در خدمت هموطنان عزیز میباشد و بزرگترین هدف ما رشد و تعالی صنعت این مرزو بوم بوده و در این امر از هیچ تلاشی فروگذار نخواهیم بود.شما میتوانید بعد از خرید فایل طرح توجیهی درخواستی خود با یکی از اعضای ارشد کانون مشاوران اعتباری و بانکی ایران بصورت رایگان مشاوره تلفنی داشته باشید.شماره تماس بلافاصله بعد از خرید در اختیار شما قرار خواهد گرفت تا در سریعترین زمان ممکن با مناسبترین قیمت طرح توجیهی اختصاصی خود را با آخرین استانداردهای موجود و تایید شده در سیستم بانکی تحویل بگیرید.

ممکن است شما با جستجوی کلمات زیر به وبسایت ما آمده باشید ! راه را کاملاً درست آمده اید.ما کمک خواهیم کرد تا بهترین نتیجه را بگیرید و به اهدافتان سریعتر و ارزانتر دست یابید:

دانلود طرح توجیهی تولید واکس میوه

دانلود طرح امکان سنجی تولید واکس میوه

دانلود رایگان طرح توجیهی تولید واکس میوه

دانلود فایل طرح توجیهی تولید واکس میوه

دانلود فایل pdf طرح توجیهی تولید واکس میوه

دانلود فایل طرح توجیهی

دانلود رایگان فایل طرح توجیهی

دانلود رایگان طرح توجیهی و امکان سنجی مقدماتی تولید واکس میوه

دانلود رایگان طرح امکان سنجی مقدماتی تولید واکس میوه

نگارش طرح توجیهی تولید واکس میوه

طرح کامفار

طرح کامفار تولید واکس میوه

طرح کامفار توجیهی تولید واکس میوه

کارشناس طرح توجیهی تولید واکس میوه

کارشناس نگارش طرح توجیهی تولید واکس میوه

طرح توجیهی ارزان قیمت تولید واکس میوه

طرح توجیهی قیمت مناسب تولید واکس میوه

وام بانکی طرح توجیهی تولید واکس میوه

وام قرض الحسنه طرح توجیهی تولید واکس میوه

وام بانک ملت طرح توجیهی تولید واکس میوه

وام رسالت طرح توجیهی تولید واکس میوه

وام مهر طرح توجیهی تولید واکس میوه

مراحل خرید فایل دانلودی
اگر محصول را می پسندید لطفا آنرا به اشتراک بگذارید.

مجوز ارسال دیدگاه داده نشده است!

0