طرح توجیهی تولید لانولین از ضایعات پشم گوسفندی

شما میتوانید براحتی فایل طرح توجیهی تولید لانولین از ضایعات پشم گوسفندی را با کمترین هزینه و بصورت فوری از این صفحه دریافت نمایید.کافیست بر روی خرید و دانلود کلیک کنید.

به کمک فایل طرح توجیهی تولید لانولین از ضایعات پشم گوسفندی در زمان و هزینه خود صرفه جویی بزرگی خواهید کرد . تولید لانولین از ضایعات پشم گوسفندی می تواند به عنوان یک کسب و کار کوچک و متوسط تولیدی به عنوان صنایع تبدیلی کمک شایانی به خلق ارزش افزوده و اشتغال و …نماید.
این طرح توجیهی می تواند برای سرمایه گذارانی که به تولید لانولین از ضایعات پشم گوسفندی تمایل دارند ، کاربردی بوده و آنها را با میزان سرمایه گذاری ، هزینه ها و درآمدهای راه اندازی کارخانه تولید لانولین از ضایعات پشم گوسفندی آشنا سازد.
اکثر طرحهای توجیهی ارائه شده در این وبسایت دارای اطلاعات مورد نیاز در مورد زمین و ساختمان ، مواد اولیه و ماشین آلات خط تولید ، روند و پروسه تولید ، حجم واردات و صادرات و میزان تولید با توجه به سال نگارش اولیه بوده و دید کلی بسیار خوبی در مورد طرح توجیهی مدنظر شما ارائه خواهد کرد.

دانلود طرح توجیهی تولید لانولین از ضایعات پشم گوسفندی

دانلود رایگان طرح توجیهی تولید لانولین از ضایعات پشم گوسفندی

لانولین چیست ؟

لانولین را از چربی بدن و یا پشم گوسفند به دست می آورند و مخلوط مغمض اسیدهای چرب اتری شده و الکل آزاد است که در بین آنها کلسترول و ایزوکلسترول بیشتر از مواد دیگر وجود دارد و مقدار اسیدهای چرب تام آن در حدود ۶۰ درصد است لانولین به دو صورت بی آب و یا آب دار وجود دارد.

رنگ لانولین زرد بوده و بویی شب یه بو ی پشم گوسفند دارد . این ماده ، چرب و جامد بوده و در دما ی ۳۶ تا ۴۲ درجه سانت ی گراد ذوب می گردد .
لانولین از پشم گوسفند استخراج می گردد .
۲ گرم چربی بدست / از نظر مقدار لانولین در پشم باید گفت که تجربه نشان داده که از ۳۰ گرم پشم ۱۶ می آید . به عبارت دیگر از هر ۱۰۰۰ گرم پشم ۷۲ گرم چربی حاصل می شود.

خاصیت و کاربرد لانولین پشم گوسفند :

لانولین دارای خاصیت چرب و نرم کنندگی بر ای پوست انسان می باشد از اینرو از این ماده در ساخت لوازم آرایشی ، پمادها ، لوازم بهداشتی و موارد مشابه استفاده می گردد.

از لانولین در تهیه پمادها و داروهای مشابه آن که در تیمار و درمان پوست کاربرد دارند، استفاده می شود. چون این ماده خاصیت نرم کنندگی پوست و جلوگیری از التهاب آن را دارد .

همانطوریکه پیشتر نیز ذکر شد ، لانولین یک ماده نرم کننده و برطرف کننده التهاب پوست می باشد . بنابراین در کلیه محل هایی که به هر دلیل نیاز به نرم کنندگی پوست باشد از این ماده می توان استفاده کرد . به عنوان نمونه از این ماده در شقاق پستان گاو و گوسفند و همچنین برطرف کردن درد و تورم آن استفاده می گردد .

با خرید فایل طرح توجیهی تولید لانولین از ضایعات پشم گوسفندی میتوانید یک دید کلی در مورد پروژه طرح توجیهی مد نظر خود بدست آورید و با داشتن این اطلاعات میتوانید پروژه تولید لانولین از ضایعات پشم گوسفندی را راحت تر و با هزینه کمتری به سرانجام برسانید.

بعد از پرداخت آنلاین فایل طرح توجیهی تولید لانولین از ضایعات پشم گوسفندی بصورت اتوماتیک از طریق سایت قابل دانلود خواهد بود و همچنین یک نسخه از فایل طرح توجیهی تولید لانولین از ضایعات پشم گوسفندی به ایمیل شما ارسال خواهد شد و شما میتوانید فایل طرح توجیهی تولید لانولین از ضایعات پشم گوسفندی خریداری شده رو بعد از دانلود پرینت گرفته و تغییرات لازم را بر روی آن اعمال نمایید.

با خرید و دانلود طرح توجیهی تولید لانولین از ضایعات پشم گوسفندی در هزینه های خود صرفه جویی فراوانی خواهید کرد و با کمترین هزینه بیشترین اطلاعات در مورد پروژه تولید لانولین از ضایعات پشم گوسفندی (طرح توجیهی تولید لانولین از ضایعات پشم گوسفندی) بدست خواهید آورد.

اطلاعات موجود در طرح توجیهی تولید لانولین از ضایعات پشم گوسفندی (طرح توجیهی تولید لانولین از ضایعات پشم گوسفندی) طبق استانداردهای موجود نگارش شده و البته با توجه به نوسانات قیمت ارز قطعاً نیاز به تغییر خواهند داشت که این امر با توجه به قیمت مرجع موجود در خود فایل طرح توجیهی امر سختی نخواهد بود و قابل محاسبه میباشد.

در صورت نیاز به اجرای پروژه تولید لانولین از ضایعات پشم گوسفندی کارشناسنان خبره ما آماده ارائه طرح توجیهی طرح توجیهی تولید لانولین از ضایعات پشم گوسفندی بر اساس نیاز و تناژ ظرفیت مد نظر میباشد و این طرحها بصورت استاندارد و طبق آخرین متدهای علمی و پیشرفته انجام خواهد گرفت.

تیم حرفه ای توجیهی صنعت با بیش از ۱۵ سال سابقه نگارش انواع طرحهای توجیهی در تمام زمینه های صنعتی و معدنی و خدماتی و کشاورزی و …. با بالاترین کیفیت و مناسب ترین هزینه در خدمت هموطنان عزیز میباشد و بزرگترین هدف ما رشد و تعالی صنعت این مرزو بوم بوده و در این امر از هیچ تلاشی فروگذار نخواهیم بود.

ممکن است شما با جستجوی کلمات زیر به وبسایت ما آمده باشید ! راه را کاملاً درست آمده اید.ما کمک خواهیم کرد تا بهترین نتیجه را بگیرید و به اهدافتان سریعتر و ارزانتر دست یابید:

دانلود طرح توجیهی تولید لانولین از ضایعات پشم گوسفندی

دانلود رایگان طرح توجیهی تولید لانولین از ضایعات پشم گوسفندی

دانلود طرح امکان سنجی تولید لانولین از ضایعات پشم گوسفندی

دانلود رایگان طرح توجیهی تولید لانولین از ضایعات پشم گوسفندی

دانلود فایل طرح توجیهی تولید لانولین از ضایعات پشم گوسفندی

دانلود فایل pdf طرح توجیهی تولید لانولین از ضایعات پشم گوسفندی

دانلود فایل طرح توجیهی

دانلود رایگان فایل طرح توجیهی

دانلود رایگان طرح توجیهی و امکان سنجی مقدماتی تولید لانولین از ضایعات پشم گوسفندی

دانلود رایگان طرح امکان سنجی مقدماتی تولید لانولین از ضایعات پشم گوسفندی

نگارش طرح توجیهی تولید لانولین از ضایعات پشم گوسفندی

طرح کامفار

طرح کامفار تولید لانولین از ضایعات پشم گوسفندی

طرح کامفار توجیهی تولید لانولین از ضایعات پشم گوسفندی

کارشناس طرح توجیهی تولید لانولین از ضایعات پشم گوسفندی

کارشناس نگارش طرح توجیهی تولید لانولین از ضایعات پشم گوسفندی

طرح توجیهی ارزان قیمت تولید لانولین از ضایعات پشم گوسفندی

طرح توجیهی قیمت مناسب تولید لانولین از ضایعات پشم گوسفندی

وام بانکی طرح توجیهی تولید لانولین از ضایعات پشم گوسفندی

وام قرض الحسنه طرح توجیهی تولید لانولین از ضایعات پشم گوسفندی

وام بانک ملت طرح توجیهی تولید لانولین از ضایعات پشم گوسفندی

وام رسالت طرح توجیهی تولید لانولین از ضایعات پشم گوسفندی

وام مهر طرح توجیهی تولید لانولین از ضایعات پشم گوسفندی

مراحل خرید فایل دانلودی
اگر محصول را می پسندید لطفا آنرا به اشتراک بگذارید.

دیدگاهی بنویسید

0