طرح توجیهی تولید لامپ کم مصرف

شما میتوانید براحتی فایل طرح توجیهی تولید لامپ کم مصرف را با کمترین هزینه و بصورت فوری از این صفحه دریافت نمایید.کافیست بر روی خرید و دانلود کلیک کنید.

به کمک فایل طرح توجیهی تولید لامپ کم مصرف در زمان و هزینه خود صرفه جویی بزرگی خواهید کرد . تولید لامپ کم مصرف می تواند به عنوان یک کسب و کار کوچک و متوسط تولیدی به عنوان صنایع تبدیلی کمک شایانی به خلق ارزش افزوده و اشتغال و …نماید.
این طرح توجیهی می تواند برای سرمایه گذارانی که به تولید لامپ کم مصرف تمایل دارند ، کاربردی بوده و آنها را با میزان سرمایه گذاری ، هزینه ها و درآمدهای راه اندازی کارخانه تولید لامپ کم مصرف آشنا سازد.
اکثر طرحهای توجیهی ارائه شده در این وبسایت دارای اطلاعات مورد نیاز در مورد زمین و ساختمان ، مواد اولیه و ماشین آلات خط تولید ، روند و پروسه تولید ، حجم واردات و صادرات و میزان تولید با توجه به سال نگارش اولیه بوده و دید کلی بسیار خوبی در مورد طرح توجیهی مدنظر شما ارائه خواهد کرد.

طرح توجیهی تولید لامپ کم مصرف

  طرح توجیهی تولید لامپ کم مصرف

مقدمه

طرح حاضر مطالعه امکانسنجی مقدماتی برای احداث کارخانه تولید لامپ کم مصرف (Compact Fluorescent Lamps=CFLs) است. نیاز به صرفه جوئی در مصرف برق در دنیا و نقش این محصول در کاهش مشکلات زیست محیطی بههمراه بازار در حال رشد آن در ایران و جهان، بههمراه برنامه های بسیار مفصل سازمانهای بین المللی و دولتها برای تشویق مصرفکنندگان به استفاده از این محصول، نیاز به مطالعه و تاسیس کارخانه مربوط به آن را محسوس میسازد. اهمیت استراتژیک محصول به همراه نیاز به تامین بازار که در شرایط حاضر بخش عمدهای از آن از طریق واردات تامین می شود، و احتمال فراهم شدن امکان صادرات به کشورهای همجوار از دیگر موارد توجیه شدن ایجاد کارخانه میباشد.

موارد مصرف و کاربرد (CFL)

امروزه روشنایی در جهان سهم مهمی از مصرف برق را به مصرف خانگی برق ۳۵ درصد از کل مصرف الکتریسیته در کشور را تشکیل میدهد و در این بین روشنایی بخش عمدهای از مصرف برق بخش خانگی را شامل میشود در کشورهای پیشرفته ۲۵ درصد از مصرف برق خانگی مربوط به روشنایی است. در ایران اطلاعات صحیحی وجود ندارد اما برآوردها نشان میدهد که نزدیک به ۳۰ درصد از مصرف خانگی مربوط به روشنایی است .
با توجه به اهمیت روشنایی در مصرف انرژی استفاده از لامپ های کممصرف توسعه زیادی پیدا کرده است و سه هدف اصلی را دنبال میکند :

 1. کاهش صورتحساب مصرف کنندگان
 2. کاهش میزان سرمایه گذاری جهت تامین تاسیسات تولید و توزیع برق
 3. کاهش آلودگی زیست محیطی

مواد اولیه طرح شامل مواد زیر می باشد:

 • شیشه
 • فلز
 • سیلیکون (مورد لزوم در IC ها ، ترانزیستورها و غیره)
 • جیوه و بخار جیوه
 • فسفر
 • فایبر گلاس و رزین
 • آلومینیوم
 • فریت و سرامیک
 • سیم های مسی
 • عایق های پلاستیکی
 • جوش های فلزی
 • آلیاژ برنج یا نیکل

با خرید فایل طرح توجیهی تولید لامپ کم مصرف میتوانید یک دید کلی در مورد پروژه طرح توجیهی مد نظر خود بدست آورید و با داشتن این اطلاعات میتوانید پروژه تولید لامپ کم مصرف را راحت تر و با هزینه کمتری به سرانجام برسانید.

بعد از پرداخت آنلاین فایل طرح توجیهی تولید لامپ کم مصرف بصورت اتوماتیک از طریق سایت قابل دانلود خواهد بود و همچنین یک نسخه از فایل طرح توجیهی تولید لامپ کم مصرف به ایمیل شما ارسال خواهد شد و شما میتوانید فایل طرح توجیهی تولید لامپ کم مصرف خریداری شده رو بعد از دانلود پرینت گرفته و تغییرات لازم را بر روی آن اعمال نمایید.

با خرید و دانلود طرح توجیهی تولید لامپ کم مصرف در هزینه های خود صرفه جویی فراوانی خواهید کرد و با کمترین هزینه بیشترین اطلاعات در مورد پروژه تولید لامپ کم مصرف (طرح توجیهی تولید لامپ کم مصرف) بدست خواهید آورد.

اطلاعات موجود در طرح توجیهی تولید لامپ کم مصرف (طرح توجیهی تولید لامپ کم مصرف) طبق استانداردهای موجود طی سالهای 1384 الی 1402 نگارش شده و آخرین نسخه موجود بعد از خرید قابل دانلود و استفاده خواهد بود و البته با توجه به نوسانات قیمت ارز قطعاً نیاز به تغییر خواهند داشت که این امر با توجه به قیمت مرجع موجود در خود فایل طرح توجیهی امر سختی نخواهد بود و قابل محاسبه میباشد.

در صورت نیاز به اجرای پروژه تولید لامپ کم مصرف کارشناسنان خبره ما آماده ارائه طرح توجیهی طرح توجیهی تولید لامپ کم مصرف بر اساس نیاز و تناژ ظرفیت مد نظر میباشد و این طرحها بصورت استاندارد و طبق آخرین متدهای علمی و پیشرفته انجام خواهد گرفت.

تیم حرفه ای توجیهی صنعت با بیش از ۱۵ سال سابقه نگارش انواع طرحهای توجیهی در تمام زمینه های صنعتی و معدنی و خدماتی و کشاورزی و …. با بالاترین کیفیت و مناسب ترین هزینه در خدمت هموطنان عزیز میباشد و بزرگترین هدف ما رشد و تعالی صنعت این مرزو بوم بوده و در این امر از هیچ تلاشی فروگذار نخواهیم بود.شما میتوانید بعد از خرید فایل طرح توجیهی درخواستی خود با یکی از اعضای ارشد کانون مشاوران اعتباری و بانکی ایران بصورت رایگان مشاوره تلفنی داشته باشید.شماره تماس بلافاصله بعد از خرید در اختیار شما قرار خواهد گرفت تا در سریعترین زمان ممکن با مناسبترین قیمت طرح توجیهی اختصاصی خود را با آخرین استانداردهای موجود و تایید شده در سیستم بانکی تحویل بگیرید.

ممکن است شما با جستجوی کلمات زیر به وبسایت ما آمده باشید ! راه را کاملاً درست آمده اید.ما کمک خواهیم کرد تا بهترین نتیجه را بگیرید و به اهدافتان سریعتر و ارزانتر دست یابید:

دانلود طرح توجیهی تولید لامپ کم مصرف

دانلود طرح امکان سنجی تولید لامپ کم مصرف

دانلود رایگان طرح توجیهی تولید لامپ کم مصرف

دانلود فایل طرح توجیهی تولید لامپ کم مصرف

دانلود فایل pdf طرح توجیهی تولید لامپ کم مصرف

دانلود فایل طرح توجیهی

دانلود رایگان فایل طرح توجیهی

دانلود رایگان طرح توجیهی و امکان سنجی مقدماتی تولید لامپ کم مصرف

دانلود رایگان طرح امکان سنجی مقدماتی تولید لامپ کم مصرف

نگارش طرح توجیهی تولید لامپ کم مصرف

طرح کامفار

طرح کامفار تولید لامپ کم مصرف

طرح کامفار توجیهی تولید لامپ کم مصرف

کارشناس طرح توجیهی تولید لامپ کم مصرف

کارشناس نگارش طرح توجیهی تولید لامپ کم مصرف

طرح توجیهی ارزان قیمت تولید لامپ کم مصرف

طرح توجیهی قیمت مناسب تولید لامپ کم مصرف

وام بانکی طرح توجیهی تولید لامپ کم مصرف

وام قرض الحسنه طرح توجیهی تولید لامپ کم مصرف

وام بانک ملت طرح توجیهی تولید لامپ کم مصرف

وام رسالت طرح توجیهی تولید لامپ کم مصرف

وام مهر طرح توجیهی تولید لامپ کم مصرف

مراحل خرید فایل دانلودی
اگر محصول را می پسندید لطفا آنرا به اشتراک بگذارید.

مجوز ارسال دیدگاه داده نشده است!

0