طرح توجیهی تولید سیم و کابل برق

شما میتوانید براحتی فایل طرح توجیهی تولید سیم و کابل برق را با کمترین هزینه و بصورت فوری از این صفحه دریافت نمایید.کافیست بر روی خرید و دانلود کلیک کنید.

به کمک فایل طرح توجیهی تولید سیم و کابل برق در زمان و هزینه خود صرفه جویی بزرگی خواهید کرد . تولید سیم و کابل برق می تواند به عنوان یک کسب و کار کوچک و متوسط تولیدی به عنوان صنایع تبدیلی کمک شایانی به خلق ارزش افزوده و اشتغال و …نماید.
این طرح توجیهی می تواند برای سرمایه گذارانی که به تولید سیم و کابل برق تمایل دارند ، کاربردی بوده و آنها را با میزان سرمایه گذاری ، هزینه ها و درآمدهای راه اندازی کارخانه تولید سیم و کابل برق آشنا سازد.
اکثر طرحهای توجیهی ارائه شده در این وبسایت دارای اطلاعات مورد نیاز در مورد زمین و ساختمان ، مواد اولیه و ماشین آلات خط تولید ، روند و پروسه تولید ، حجم واردات و صادرات و میزان تولید با توجه به سال نگارش اولیه بوده و دید کلی بسیار خوبی در مورد طرح توجیهی مدنظر شما ارائه خواهد کرد.

طرح توجیهی تولید سیم و کابل برق

        طرح توجیهی تولید سیم و کابل برق

معرفی محصول مورد بررسی در طرح توجیهی تولید انواع سیم و کابل برق

نام محصول مورد نظر طرح ، تولید انواع سیم و کابل برق فشار ضعیف ( سیم و کابل باروکش P.V.C ) کمتر از یک کیلو ولت به عنوان کالای واسطه ای در انتقال و توزیع نیروی برق مورد استفاده قرار می گیرد .

ویژگی ها و مشخصات فنی محصول

سیم و کابل مورد نیاز مصرف کنندگان معمولاً بر مبنای پنج ویژگی زیر تقسیم بندی می شوند .

• پوشش سیم و کابل
• مواد سازنده هادی
• تعداد هادی در کابل
• نوع عایق و پوشش محافظ
• نوع مصرف

در این بررسی ، تقسیم بندی سیم و کابل به نحوی صورت می گیرد که حاوی تمامی رده های سیم و کابل تولید داخلی ، واردات – صادرات و مصرف باشد . بر این مبنا تقسیم بندی اولیه سیم و کابل بر اساس نوع مصرف بدین قرار می باشد .

سیم و کابل برق با هادی مسی
سیم و کابل برق با هادی غیر مسی
سیم لاکی
سیم و کابل مخابراتی

الف ) تقسیم بندی سیم و کابل برق یک کیلوولت و کمتر ( فشار ضعیف )

۱- سیم

با روپوش از پلاستیک
با روپوش از لاستیک
با روپوش از پنبه یا کاغذ و مواد مشابه
لخت هوایی
سایر موارد

۲ – کابل
با روپوش از پلاستیک
با روپوش از لاستیک
با روپوش از پنبه یا کاغذ و مواد مشابه
با روپوش با هر نوع زره یا غلاف محافظ
سایر موارد

کاربرد محصول مورد بررسی در طرح توجیهی تولید انواع سیم و کابل برق

از سیم و کابل برق فشار ضعیف ، برای انتقال انرژی الکتریکی ، در شبکه های انتقال برق فشار ضعیف به منظور تأمین روشنایی ، گرما ، نیروی محرکه صنایع و سایر بخش ها استفاده می گردد که در ذیل کاربرد هر کدام از انواع سیم و کابل های فشار ضعیف ارائه می شود.

سیم های روکش دار ( با عایق P.V.C )

محصولات این گروه اغلب شامل سیم های معمولی ساختمانی ، افشان و بند تخت می باشد که با تجهیزات ماشین آلات ساده داخلی قابل تولید بوده و بخش کمی از این محصولات مربوط به محصولات تخصصی و با کیفیت ویژه عمدتاً در صنایع اتومبیل سازی ، هواپیمایی و نظامی و کاربردهای آزمایشگاهی می باشد .

سیم لخت هوایی

در سیستم توزیع و انتقال نیروی برق داخل شهری و روستایی ( کمتر از یک کیلو ولت ) به کار می روند .

کابل فشار ضعیف سبک

این نوع کابل در محدوده کمتر از ۵/۰ کیلو ولت می باشد و به کابل سبک مصروف هستند .

کابل فشار ضعیف سنگین

این محصولات نیاز به تکنولوژی بالا برای تولید می باشند و عمدتاً در پروژه های بزرگ بخش دولتی و خصوصی مورد استفاده قرار می گیرند .

فرایند اجرای این طرح توجیهی تولید انواع سیم و کابل برق

مواد اولیه اصلی این محصولات مفتول مسی با قطر ۸ میلی متر می باشد که بعد از خریداری و کنترل آن توسط دستگاه کشش اولیه تا قطر ۱میلی متر کشیده می شود ( فرآیند کشش با عبور مفتول از تهدید یا قالب انجام می‌گیرد ) مفتول کشیده شده توسط المنت حرارتی که در انتهای دستگاه تعبیه شده آنیلینگ ( نرم شدن سیم ) می گردد و به اصطلاح راه شبکه مولکولی آن دوباره احیاء شده و سیم نرم می گردد .

در مرحله بعد سیم طی چندین مرحله از حدیده دستگاه کشش عبور کرده تا به قطر مورد نظر برسد ، در این مرحله سیم به علت کشش زیاد و تغییر شکل مولکولی دارای تنش بوده و باید تنش گیری شود که قرقره های حاوی سیم در داخل محفظه یا دیگ آنیل قرار گرفته و پس از ایجاد خلاء در دیگ ، داخل کوره قرار گرفته تا آنیل شود . دمای آنیلینگ حداکثر ۳۵۰ درجه می باشد .

آنیل کردن در محیط خلاء از اکسید شدن سطح سیم و تغییر رنگ آن جلوگیری می نماید . مرحله بعدی دست کردن سیم می باشد که بستگی به نوع سیم داشته و تعداد مشخص سیم توسط این دستگاه تابیده و دسته می‌شود . مرحله نهایی اکسترودر می باشد که نقش عایق بندی سیم سطح ظاهری را دارد .

سیم روپوش دار توسط دستگاه بسته بندی به بسته های حلقه های ۱۰۰ متری تبدیل شده و داخل کیسه های پلی پروپیلن این بسته بندی می شود . برای تولید کابل سیم های از قبل عایق شده و قبل از ورود به دستگاه بسته بندی به تعداد لازم دسته شده و دوباره پوشش می گردد . برای جدایی دو جداره عایق از پودر تانک استفاده می شود .

با خرید فایل طرح توجیهی تولید سیم و کابل برق میتوانید یک دید کلی در مورد پروژه طرح توجیهی مد نظر خود بدست آورید و با داشتن این اطلاعات میتوانید پروژه تولید سیم و کابل برق را راحت تر و با هزینه کمتری به سرانجام برسانید.

بعد از پرداخت آنلاین فایل طرح توجیهی تولید سیم و کابل برق بصورت اتوماتیک از طریق سایت قابل دانلود خواهد بود و همچنین یک نسخه از فایل طرح توجیهی تولید سیم و کابل برق به ایمیل شما ارسال خواهد شد و شما میتوانید فایل طرح توجیهی تولید سیم و کابل برق خریداری شده رو بعد از دانلود پرینت گرفته و تغییرات لازم را بر روی آن اعمال نمایید.

با خرید و دانلود طرح توجیهی تولید سیم و کابل برق در هزینه های خود صرفه جویی فراوانی خواهید کرد و با کمترین هزینه بیشترین اطلاعات در مورد پروژه تولید سیم و کابل برق (طرح توجیهی تولید سیم و کابل برق) بدست خواهید آورد.

اطلاعات موجود در طرح توجیهی تولید سیم و کابل برق (طرح توجیهی تولید سیم و کابل برق) طبق استانداردهای موجود طی سالهای 1384 الی 1402 نگارش شده و آخرین نسخه موجود بعد از خرید قابل دانلود و استفاده خواهد بود و البته با توجه به نوسانات قیمت ارز قطعاً نیاز به تغییر خواهند داشت که این امر با توجه به قیمت مرجع موجود در خود فایل طرح توجیهی امر سختی نخواهد بود و قابل محاسبه میباشد.

در صورت نیاز به اجرای پروژه تولید سیم و کابل برق کارشناسنان خبره ما آماده ارائه طرح توجیهی طرح توجیهی تولید سیم و کابل برق بر اساس نیاز و تناژ ظرفیت مد نظر میباشد و این طرحها بصورت استاندارد و طبق آخرین متدهای علمی و پیشرفته انجام خواهد گرفت.

تیم حرفه ای توجیهی صنعت با بیش از ۱۵ سال سابقه نگارش انواع طرحهای توجیهی در تمام زمینه های صنعتی و معدنی و خدماتی و کشاورزی و …. با بالاترین کیفیت و مناسب ترین هزینه در خدمت هموطنان عزیز میباشد و بزرگترین هدف ما رشد و تعالی صنعت این مرزو بوم بوده و در این امر از هیچ تلاشی فروگذار نخواهیم بود.شما میتوانید بعد از خرید فایل طرح توجیهی درخواستی خود با یکی از اعضای ارشد کانون مشاوران اعتباری و بانکی ایران بصورت رایگان مشاوره تلفنی داشته باشید.شماره تماس بلافاصله بعد از خرید در اختیار شما قرار خواهد گرفت تا در سریعترین زمان ممکن با مناسبترین قیمت طرح توجیهی اختصاصی خود را با آخرین استانداردهای موجود و تایید شده در سیستم بانکی تحویل بگیرید.

ممکن است شما با جستجوی کلمات زیر به وبسایت ما آمده باشید ! راه را کاملاً درست آمده اید.ما کمک خواهیم کرد تا بهترین نتیجه را بگیرید و به اهدافتان سریعتر و ارزانتر دست یابید:

دانلود طرح توجیهی تولید سیم و کابل برق

دانلود طرح امکان سنجی تولید سیم و کابل برق

دانلود رایگان طرح توجیهی تولید سیم و کابل برق

دانلود فایل طرح توجیهی تولید سیم و کابل برق

دانلود فایل pdf طرح توجیهی تولید سیم و کابل برق

دانلود فایل طرح توجیهی

دانلود رایگان فایل طرح توجیهی

دانلود رایگان طرح توجیهی و امکان سنجی مقدماتی تولید سیم و کابل برق

دانلود رایگان طرح امکان سنجی مقدماتی تولید سیم و کابل برق

نگارش طرح توجیهی تولید سیم و کابل برق

طرح کامفار

طرح کامفار تولید سیم و کابل برق

طرح کامفار توجیهی تولید سیم و کابل برق

کارشناس طرح توجیهی تولید سیم و کابل برق

کارشناس نگارش طرح توجیهی تولید سیم و کابل برق

طرح توجیهی ارزان قیمت تولید سیم و کابل برق

طرح توجیهی قیمت مناسب تولید سیم و کابل برق

وام بانکی طرح توجیهی تولید سیم و کابل برق

وام قرض الحسنه طرح توجیهی تولید سیم و کابل برق

وام بانک ملت طرح توجیهی تولید سیم و کابل برق

وام رسالت طرح توجیهی تولید سیم و کابل برق

وام مهر طرح توجیهی تولید سیم و کابل برق

مراحل خرید فایل دانلودی
اگر محصول را می پسندید لطفا آنرا به اشتراک بگذارید.

مجوز ارسال دیدگاه داده نشده است!

0