طرح توجیهی تولید رشته آشی و پلویی

شما میتوانید براحتی فایل طرح توجیهی تولید رشته آشی و پلویی را با کمترین هزینه و بصورت فوری از این صفحه دریافت نمایید.کافیست بر روی خرید و دانلود کلیک کنید.

به کمک فایل طرح توجیهی تولید رشته آشی و پلویی در زمان و هزینه خود صرفه جویی بزرگی خواهید کرد . تولید رشته آشی و پلویی می تواند به عنوان یک کسب و کار کوچک و متوسط تولیدی به عنوان صنایع تبدیلی کمک شایانی به خلق ارزش افزوده و اشتغال و …نماید.
این طرح توجیهی می تواند برای سرمایه گذارانی که به تولید رشته آشی و پلویی تمایل دارند ، کاربردی بوده و آنها را با میزان سرمایه گذاری ، هزینه ها و درآمدهای راه اندازی کارخانه تولید رشته آشی و پلویی آشنا سازد.
اکثر طرحهای توجیهی ارائه شده در این وبسایت دارای اطلاعات مورد نیاز در مورد زمین و ساختمان ، مواد اولیه و ماشین آلات خط تولید ، روند و پروسه تولید ، حجم واردات و صادرات و میزان تولید با توجه به سال نگارش اولیه بوده و دید کلی بسیار خوبی در مورد طرح توجیهی مدنظر شما ارائه خواهد کرد.

طرح توجیهی تولید رشته آشی و پلویی

               طرح توجیهی تولید رشته آشی و پلویی

 

معرفی طرح توجیهی تولید رشته آشی و پلویی :

رشته آشی محصولی می باشد که ، با استفاده از آرد ستاره تولید شده ، کمی ضخیم بوده و دارای رنگ سفید می باشد . آرد ستاره یک نوع آرد می باشد که ، ۲۱ درصد از آن سبوس گرفته می باشد و مابقی آن آرد می باشد .
رشته پلویی یک نوع رشته باشد که ، با استفاده از آرد سبوس گرفته تولید شده ، رنگ آن نسبت به رشته آشی تیره تر بوده و نازک تر می باشد .
رشته هایی که به یکدیگر چسبیده و به صورت گلوله درمی آیند ، رشته نامتجانس نامیده می شود .
همانطور که می دانید رشته محصولی می باشد که ، از آن برای درست کردن غذا ها استفاده می شود . از رشته آشی برای تولید انواع آش ها که غذاهای سنتی کشور ما هستند ، استفاده می شود . از رشته پلویی هم برای درست کردن پلو به همراه برنج و یا به تنهایی استفاده می شود .

فرایند تولید رشته ، جهت اجرای طرح توجیهی تولید رشته آشی و پلویی ، به شرح زیر می باشد :

در مرحله اول آرد را الک کرده و با استفاده از جریان هوا ، از درون لوله مخصوص به مخلوط کن منتقل می کنند . سپس مواد افزودنی مورد نیاز را به مخلوط کن اضافه می کنند . مخلوط حاصل شده را به مدت زمان ۱۵ دقیقه مخلوط می کنند . در مرحله بعد خمیر تولید شده به داخل یک حفره مخصوص منتقل می کنند . در این مرحله حرارت و فشار وارد شده به خمیر ، سبب ورز داده شدن خمیر می شود . در مرحله بعد با استفاده از غلطک های مخصوص ، خمیر را به ورقه های نازک تبدیل می کنند . در مرحله بعد خمیر ها توسط دستگاه برش به شکل نوار های نازک بریده شده ، سپس نوار ها به رشته تبدیل خواهند شد . سپس طعم دهنده های مخصوص مورد نیاز به رشته ها اضافه می شوند . در مرحله بعد رشته ها وارد تونل بخار می شوند و می پزند . در مرحله بعد رشته ها را با استفاده از روغن نباتی سرخ می کنند . بدین طریق رطوبت رشته ها حذف می شود . در مرحله بعد با استفاده از سرد کننده رشته ها سرد می شوند . سپس بسته بندی می شوند .

تجهیزات مورد نیاز تولید رشته ، جهت اجرای طرح توجیهی تولید رشته آشی و پلویی ، عبارتند از :

• مخلوط کن
• الک
• حفره مخصوص
• غلطک
• دستگاه برش
• تونل بخار
• دستگاه سرخ کن
• دستگاه سرد کن
• دستگاه خمیر پهن کن

با خرید فایل طرح توجیهی تولید رشته آشی و پلویی میتوانید یک دید کلی در مورد پروژه طرح توجیهی مد نظر خود بدست آورید و با داشتن این اطلاعات میتوانید پروژه تولید رشته آشی و پلویی را راحت تر و با هزینه کمتری به سرانجام برسانید.

بعد از پرداخت آنلاین فایل طرح توجیهی تولید رشته آشی و پلویی بصورت اتوماتیک از طریق سایت قابل دانلود خواهد بود و همچنین یک نسخه از فایل طرح توجیهی تولید رشته آشی و پلویی به ایمیل شما ارسال خواهد شد و شما میتوانید فایل طرح توجیهی تولید رشته آشی و پلویی خریداری شده رو بعد از دانلود پرینت گرفته و تغییرات لازم را بر روی آن اعمال نمایید.

با خرید و دانلود طرح توجیهی تولید رشته آشی و پلویی در هزینه های خود صرفه جویی فراوانی خواهید کرد و با کمترین هزینه بیشترین اطلاعات در مورد پروژه تولید رشته آشی و پلویی (تولید رشته آشی و پلویی) بدست خواهید آورد.

اطلاعات موجود در طرح توجیهی تولید رشته آشی و پلویی (تولید رشته آشی و پلویی) طبق استانداردهای موجود طی سالهای 1384 الی 1402 نگارش شده و آخرین نسخه موجود بعد از خرید قابل دانلود و استفاده خواهد بود و البته با توجه به نوسانات قیمت ارز قطعاً نیاز به تغییر خواهند داشت که این امر با توجه به قیمت مرجع موجود در خود فایل طرح توجیهی امر سختی نخواهد بود و قابل محاسبه میباشد.

در صورت نیاز به اجرای پروژه تولید رشته آشی و پلویی کارشناسنان خبره ما آماده ارائه طرح توجیهی تولید رشته آشی و پلویی بر اساس نیاز و تناژ ظرفیت مد نظر میباشد و این طرحها بصورت استاندارد و طبق آخرین متدهای علمی و پیشرفته انجام خواهد گرفت.

تیم حرفه ای توجیهی صنعت با بیش از ۱۵ سال سابقه نگارش انواع طرحهای توجیهی در تمام زمینه های صنعتی و معدنی و خدماتی و کشاورزی و …. با بالاترین کیفیت و مناسب ترین هزینه در خدمت هموطنان عزیز میباشد و بزرگترین هدف ما رشد و تعالی صنعت این مرزو بوم بوده و در این امر از هیچ تلاشی فروگذار نخواهیم بود.شما میتوانید بعد از خرید فایل طرح توجیهی درخواستی خود با یکی از اعضای ارشد کانون مشاوران اعتباری و بانکی ایران بصورت رایگان مشاوره تلفنی داشته باشید.شماره تماس بلافاصله بعد از خرید در اختیار شما قرار خواهد گرفت تا در سریعترین زمان ممکن با مناسبترین قیمت طرح توجیهی اختصاصی خود را با آخرین استانداردهای موجود و تایید شده در سیستم بانکی تحویل بگیرید.

ممکن است شما با جستجوی کلمات زیر به وبسایت ما آمده باشید ! راه را کاملاً درست آمده اید.ما کمک خواهیم کرد تا بهترین نتیجه را بگیرید و به اهدافتان سریعتر و ارزانتر دست یابید:

دانلود تولید رشته آشی و پلویی

دانلود طرح امکان سنجی تولید رشته آشی و پلویی

دانلود رایگان طرح توجیهی تولید رشته آشی و پلویی

دانلود فایل طرح توجیهی تولید رشته آشی و پلویی

دانلود فایل pdf طرح توجیهی تولید رشته آشی و پلویی

دانلود فایل طرح توجیهی

دانلود رایگان فایل طرح توجیهی

دانلود رایگان طرح توجیهی و امکان سنجی مقدماتی تولید رشته آشی و پلویی

دانلود رایگان طرح امکان سنجی مقدماتی تولید رشته آشی و پلویی

نگارش تولید رشته آشی و پلویی

طرح کامفار

طرح کامفار تولید رشته آشی و پلویی

طرح کامفار توجیهی تولید رشته آشی و پلویی

کارشناس تولید رشته آشی و پلویی

کارشناس نگارش تولید رشته آشی و پلویی

طرح توجیهی ارزان قیمت تولید رشته آشی و پلویی

طرح توجیهی قیمت مناسب تولید رشته آشی و پلویی

وام بانکی تولید رشته آشی و پلویی

وام قرض الحسنه تولید رشته آشی و پلویی

وام بانک ملت تولید رشته آشی و پلویی

وام رسالت تولید رشته آشی و پلویی

وام مهر تولید رشته آشی و پلویی

مراحل خرید فایل دانلودی
اگر محصول را می پسندید لطفا آنرا به اشتراک بگذارید.

مجوز ارسال دیدگاه داده نشده است!

0