طرح توجیهی تولید تیتان

شما میتوانید براحتی فایل طرح توجیهی تولید تیتان را با کمترین هزینه و بصورت فوری از این صفحه دریافت نمایید.کافیست بر روی خرید و دانلود کلیک کنید.

به کمک فایل طرح توجیهی تولید تیتان در زمان و هزینه خود صرفه جویی بزرگی خواهید کرد . تولید تیتان می تواند به عنوان یک کسب و کار کوچک و متوسط تولیدی به عنوان صنایع تبدیلی کمک شایانی به خلق ارزش افزوده و اشتغال و …نماید.
این طرح توجیهی می تواند برای سرمایه گذارانی که به تولید تیتان تمایل دارند ، کاربردی بوده و آنها را با میزان سرمایه گذاری ، هزینه ها و درآمدهای راه اندازی کارخانه تولید تیتان آشنا سازد.
اکثر طرحهای توجیهی ارائه شده در این وبسایت دارای اطلاعات مورد نیاز در مورد زمین و ساختمان ، مواد اولیه و ماشین آلات خط تولید ، روند و پروسه تولید ، حجم واردات و صادرات و میزان تولید با توجه به سال نگارش اولیه بوده و دید کلی بسیار خوبی در مورد طرح توجیهی مدنظر شما ارائه خواهد کرد.

طرح توجیهی تولید تیتان

                     طرح توجیهی تولید تیتان

طرح تولید تیتان

تیتانیوم دی اکسید (TITANIUM DIOXIDE) یا تیتان چیست؟
دی اکسید تیتان یا تیتانیا (TIO2) اولین بار در سال۱۹۲۳ به طور تجاری تولید شد. این ماده از سنگ معدن های مختلف از جمله ایلمنیت به دست آمده است. ماده حجیم TIO2 در سه نوع کلی روتایل، آناتاز و بروکیت وجود داد. در میان آن ها ،TIO2 بیشتر به صورت فازهای روتایل و آناتاز یافت می شود که هر دوی آن ها ساختارهای تتراگونال دارندرنگدانه تیتان از قدیمی ترین رنگدانه های پوششی محسوب می شود ایلمنت در حقیقت تیتانات آهن دو ظریفتی است که بسیاری از نقاط دنیا از جمله هندوستان و نروژ، آمریکا، کاناداو سوئد یافت می شود. نوع روتیل آن در حقیقت تیتانیوم دی اکسید طبیعی است که برای جدا سازی آن از سایر مواد از روش کلراید استفاده می کنند و ماده اولیه مناسبی برای این روش است.
پیگمنت های دی اکسید تیتانیم(TIO2) عامل ایجاد پشت پوشی و رنگ سفید در فیلم پوشش هستند و برگستره وسیعی از دیگران خصوصیات فیلم تأثیر می گذارند. معرفی و توسعه دی اکسید تیتانیم درسراسر قرن بیستم امکان تولید پوشش هایی مطمئن و با کیفیت بالا را برای استفاده بر سطوح داخلی و خارجی فراهم آورده است . هرچند فرآیندهای تولید صنعتی دی اکسید تیتانیم نسبتا گران بوده و لذا این پیگمنت اغلب گرانترین ماده خام مورد استفاده در رنگهای امولسیونی است.

موارد استفاده تیتانیوم دی اکسید

زمانی که در رنگی رنگدانه سفید لازم است، معمولاً از تیتانیوم دی اکسید استفاده می شود. نوع روتیل در رنگهای تزئینی، رنگهای براق صنعتی، رنگهای تزئینی نیمه براق، رنگهای نهایی مات و پوست تخم مرغی، رنگهای دریایی، آستریها و رنگهای امولسیونی برای مصارف داخلی و خارجی بکار می رود.
نوع آناتاز در رنگهای صنعتی که سفیدی رنگ مسئله مهمی است ولی مقاومت آن در مقابل آب وهوا چندان اهمیتی ندارد، مانند رنگهای وسایل خانگی و تجهیزات بیمارستانی، بکار می رود.
شناسایی تیتانیوم دی اکسید
مقاومت شیمیایی بسیار خوب این رنگدانه ما را قادر می سازد که بتوانیم آن را از اکثر رنگدانه های دیگر جدا کنیم (البته این عمل در مورد بعضی از رنگدانه یارها عملی نیست. اما، با وجود این، چنین موادی در آزمایشات شناسائی ایجاد مزاحمت نخواهد کرد. شناسایی تیتانیوم دی اکسید با آزمایش ساده زیر انجام می گیرد.
مقدار کمی رنگدانه را در یک شیشه ساعت ریخته و آن را با اسید سولفوریک غلیظ مرطوب می کنیم. افزودن چند قطره محلول پر اکسید هیدروژن و ایجاد رنگ نارنجی یا زرد مایل به نارنجی نشان دهنده وجود اکسید تیتانیوم است.

مصارف دارویی

پودر دی اکسید تیتان ( روتیل ) که از آن پراکسید تیتان ، سالسیلات تیتان و تانات تیتان تهیه می کنند ، عملی همانند اکسید روی بر روی پوست بدن ایجاد می کند .دی اکسید تیتان برای التیام سوزش های پوستی مورد استفاده قرار می گیرد و منعکس کننده اشعه ماوراء بنفش خورشید است و بدین جهت در ساختن کرم ها و لوسیون های ضد آفتاب ( ضد سوختگی ) استفاده می شود از پودر دی اکسید تیتان در ساخت قاب کپسول های دارویی و پوشش قرص ها نیز استفاده می شود .

مصارف آرایشی

دی اکسید تیتان در ساخت وسایل آرایشی به کار می رود. مصرف سالیانه عنصر تیتانیوم و ترکیبات آن، ۱۰۵ تا ۱۰۶ تن می باشد. تقریباً ۹۵% تیتان به فرم اکسید تیتان TiO4 مصرف می شود و یک رنگدانه دایمی و به شدت سفید رنگ با قدرت پوششی خوب در رنگ ها ، کاغذ و پلاستیک است رنگ ها با وجود اکسید تیتانیوم یک بازتابنده بسیار عالی اشعه مادون قرمز را می سازد و بنابراین به طور گسترده ای توسط اختر شناسان مورد استفاده قرار می گیرد. از آنجایی که این فلز مقاومت بالا، وزن سبک، مقاومت غیرعادی در برابر خوردگی و توانایی ایستادگی در برابر دماهای بسیار بالا می باشد .بخاطر مقاومت بالا در آب دریا، این فلز برای ساخت شفت ها (محور)ملخ هواپیما و پروانه کشتی استفاده می شود.

فرایند تولید دی اکسید تیتانیوم یا تیتان

فرآیند تولید سرباره غنی اکسید تیتانیوم شامل احیاء و ذوب کنستانتره ایلمنیت به همراه آنتراسیت به عنوان ماده احیاء کننده در کوره قوس الکتریک است . در طی فرآیند احیاء و ذوب در دمای بالا، آهن موجود در کنستانتره توسط کربن احیاء شده و تولید چدن می کند . با خروج آهن از ترکیب کنستانتره، اکسید تیتانیوم به همراه دیگر ترکیبات احیاء نشده، وارد سرباره شده و سرباره غنی از اکسید تیتانیوم تولید میشود . بدین ترتیب علاوه بر افزایش عیار اکسید تیتانیوم درسرباره ، آهن به عنوان یک محصول جانبی قابل مصرف در صنایع ریخته گری تبدیل میشود . بدین ترتیب کنستانتره ایلمنیت حاوی حدود ۴۵ درصد اکسید تیتانیوم به محصول سرباره غنی اکسید تیتانیوم حاوی ۵۷-۸۰ درصد اکسید تیتانیوم شده و ترکیبات مضر آن در تولید پیگمنت نیز کاهش می یابد . فرآیند تولید سرباره غنی اکسید تیتانیوم شامل فرآوری مواد اولیه ، احیاء و ذوب ، فرآوری سرباره و چدن و تصفیه گاز است . مواد اولیه شامل کنستانتره ایلمنیت و آنتراسیت با دانه بندی مناسب در انبار مواد اولیه ذخیره شده و به مرور مصرف میشود . بخشی از مواد اولیه پس از آسیاب کردن در واحد گندله سازی با افزودن چسب و آب به گندله تبدیل شده و پس از خشک کردن در مخازن روزانه کوره ذخیره میشود . رطوبت آنتراسیت مصرفی در فرآیند گندله سازی ، در خشک کن حذف میشود . بخش دیگری از کنستانتره و آنتراسیت مستقیما ” به مخازن روزانه انتقال می یابد . در مخازن روزانه کنستانتره ، آنتراسیت و گندله کنستانتره – آنتراسیت با نسبت های معین وزن شده و مخلوط آنها به کوره منتقل شده و توسط لوله های باردهی وارد کوره میگردد . به علت دمای بالا در کوره و اختلاف چگالی ، سرباره و چدن از هم جدا شده و به صورت متناوب به صورت مذاب از کوره تخلیه می شوند . سرباره ژل از سرد کردن توسط پاشش آب ، شکسته و خرد میگردد . پس از حذف ذرات چدن باقیمانده توسط جدا کننده مغناطیسی ، سرباره در انبار محصول ذخیره شده و در واحد تولید پیگمنت مورد استفاده قرار میگیرد . چدن مذاب پس از حذف گوگرد و تنظیم ترکیب به شکل شمش ریخته گری شده و به فروش می رسد . گازهای گرم حاوی گرد و غبار تولید شده در کوره به بخش تصفیه گاز منتقل شده ، پس از کاهش دمای ذرات گرد و غبار آن جدا میشود . گرد و غبار جمع آوری شده مجددا ” در بخش گندله سازی مصرف می شود .

با خرید فایل طرح توجیهی تولید تیتان میتوانید یک دید کلی در مورد پروژه طرح توجیهی مد نظر خود بدست آورید و با داشتن این اطلاعات میتوانید پروژه تولید تیتان را راحت تر و با هزینه کمتری به سرانجام برسانید.

بعد از پرداخت آنلاین فایل طرح توجیهی تولید تیتان بصورت اتوماتیک از طریق سایت قابل دانلود خواهد بود و همچنین یک نسخه از فایل طرح توجیهی تولید تیتان به ایمیل شما ارسال خواهد شد و شما میتوانید فایل طرح توجیهی تولید تیتان خریداری شده رو بعد از دانلود پرینت گرفته و تغییرات لازم را بر روی آن اعمال نمایید.

با خرید و دانلود طرح توجیهی تولید تیتان در هزینه های خود صرفه جویی فراوانی خواهید کرد و با کمترین هزینه بیشترین اطلاعات در مورد پروژه تولید تیتان (طرح توجیهی تولید تیتان) بدست خواهید آورد.

اطلاعات موجود در طرح توجیهی تولید تیتان (طرح توجیهی تولید تیتان) طبق استانداردهای موجود نگارش شده و البته با توجه به نوسانات قیمت ارز قطعاً نیاز به تغییر خواهند داشت که این امر با توجه به قیمت مرجع موجود در خود فایل طرح توجیهی امر سختی نخواهد بود و قابل محاسبه میباشد.

در صورت نیاز به اجرای پروژه تولید تیتان کارشناسنان خبره ما آماده ارائه طرح توجیهی طرح توجیهی تولید تیتان بر اساس نیاز و تناژ ظرفیت مد نظر میباشد و این طرحها بصورت استاندارد و طبق آخرین متدهای علمی و پیشرفته انجام خواهد گرفت.

تیم حرفه ای توجیهی صنعت با بیش از ۱۵ سال سابقه نگارش انواع طرحهای توجیهی در تمام زمینه های صنعتی و معدنی و خدماتی و کشاورزی و …. با بالاترین کیفیت و مناسب ترین هزینه در خدمت هموطنان عزیز میباشد و بزرگترین هدف ما رشد و تعالی صنعت این مرزو بوم بوده و در این امر از هیچ تلاشی فروگذار نخواهیم بود.شما میتوانید بعد از خرید فایل طرح توجیهی درخواستی خود با یکی از اعضای ارشد کانون مشاوران اعتباری و بانکی ایران بصورت رایگان مشاوره تلفنی داشته باشید.شماره تماس بلافاصله بعد از خرید در اختیار شما قرار خواهد گرفت تا در سریعترین زمان ممکن با مناسبترین قیمت طرح توجیهی اختصاصی خود را با آخرین استانداردهای موجود و تایید شده در سیستم بانکی تحویل بگیرید.

ممکن است شما با جستجوی کلمات زیر به وبسایت ما آمده باشید ! راه را کاملاً درست آمده اید.ما کمک خواهیم کرد تا بهترین نتیجه را بگیرید و به اهدافتان سریعتر و ارزانتر دست یابید:

دانلود طرح توجیهی تولید تیتان

دانلود طرح امکان سنجی تولید تیتان

دانلود رایگان طرح توجیهی تولید تیتان

دانلود فایل طرح توجیهی تولید تیتان

دانلود فایل pdf طرح توجیهی تولید تیتان

دانلود فایل طرح توجیهی

دانلود رایگان فایل طرح توجیهی

دانلود رایگان طرح توجیهی و امکان سنجی مقدماتی تولید تیتان

دانلود رایگان طرح امکان سنجی مقدماتی تولید تیتان

نگارش طرح توجیهی تولید تیتان

طرح کامفار

طرح کامفار تولید تیتان

طرح کامفار توجیهی تولید تیتان

کارشناس طرح توجیهی تولید تیتان

کارشناس نگارش طرح توجیهی تولید تیتان

طرح توجیهی ارزان قیمت تولید تیتان

طرح توجیهی قیمت مناسب تولید تیتان

وام بانکی طرح توجیهی تولید تیتان

وام قرض الحسنه طرح توجیهی تولید تیتان

وام بانک ملت طرح توجیهی تولید تیتان

وام رسالت طرح توجیهی تولید تیتان

وام مهر طرح توجیهی تولید تیتان

مراحل خرید فایل دانلودی
اگر محصول را می پسندید لطفا آنرا به اشتراک بگذارید.

مجوز ارسال دیدگاه داده نشده است!

0