طرح توجیهی تولید انواع مصنوعات از جنس پی وی سی

شما میتوانید براحتی فایل طرح توجیهی تولید انواع مصنوعات از جنس پی وی سی را با کمترین هزینه و بصورت فوری از این صفحه دریافت نمایید.کافیست بر روی خرید و دانلود کلیک کنید.

به کمک فایل طرح توجیهی تولید انواع مصنوعات از جنس پی وی سی در زمان و هزینه خود صرفه جویی بزرگی خواهید کرد . تولید انواع مصنوعات از جنس پی وی سی می تواند به عنوان یک کسب و کار کوچک و متوسط تولیدی به عنوان صنایع تبدیلی کمک شایانی به خلق ارزش افزوده و اشتغال و …نماید.
این طرح توجیهی می تواند برای سرمایه گذارانی که به تولید انواع مصنوعات از جنس پی وی سی تمایل دارند ، کاربردی بوده و آنها را با میزان سرمایه گذاری ، هزینه ها و درآمدهای راه اندازی کارخانه تولید انواع مصنوعات از جنس پی وی سی آشنا سازد.
اکثر طرحهای توجیهی ارائه شده در این وبسایت دارای اطلاعات مورد نیاز در مورد زمین و ساختمان ، مواد اولیه و ماشین آلات خط تولید ، روند و پروسه تولید ، حجم واردات و صادرات و میزان تولید با توجه به سال نگارش اولیه بوده و دید کلی بسیار خوبی در مورد طرح توجیهی مدنظر شما ارائه خواهد کرد.

طرح توجیهی تولید انواع مصنوعات از جنس پی وی سی

         طرح توجیهی تولید انواع مصنوعات از جنس پی وی سی

 

فرآیند تولید انواع مصنوعات از جنس PVC

 

پلی وینیل کلراید ( PVC)

پلی وینیل کلراید ( PVC) از نظر حجم تولید دومین پلاستیک تولیدی در دنیا بعد از پلی اتیلن است . در سال ۲۰۰۲ در حدود ۲۷ میلیون تن PVC به ارزش تقریبی ۱۹ میلیارد دلار در جهان مصرف شده است .

PVC از پلیمریزاسیون مونو وینیل کلراید VCM به شکل مایع به یکی از چهار روش سوپانسیون ، امولسیون توده ای و محلولی حاصل می شود . فرایند سوسپانسیون حدود ۹۰ درصد از تولید جهانی را شامل می شود .

PVC پلیمری است که در آن گروه CH2CHCL )n) تکرار می شود . کوپلیمرهای PVC از کوپلیمرهای وینیل کلراید و وینیل استات ، اتیلن ، پروپیلن ، وینیلیدین کلراید و اکریلات ها حاصل می شود . عمدتا این رزینها به صورت پودر یا گرانولهای سفید هستند که با انواع افزودنی ها کمکی مخلوط می شوند و به انواع مختلفی از فراورده های نهایی تبدیل می شوند .

ویژگی های PVC عبارتند از : چقرمگی مکانیکی ، مقاومت خوب در مقابل هوا ، آب و بسیاری از مواد شیمیایی بخصوص اسیدهای معدنی و عایق الکتریکی خوب .
یکی از دلایلی که باید پلاستی سایزر به PVC اضافه کرد علاوه بر نرم کردن آن ، بالا بردن دمای تجزیه حرارتی است. PVC مقاوم به شعله و اشعه ماورای بنفش است . خصوصیات PVC با توجه به وزن مولکولی تغییر می کند .
وزن مولکولی PVC تجاری از حدود ۵۰۰۰۰ تا ۱۲۰۰۰۰ می باشد . توزیع وزن مولکولی ، اندازه ذرات و سطح ذره سایر متغیر هایی هستند که در تولید رزین کنترل می شوند و برای گریدهای مختلف فرق می کنند .
حضور یا عدم حضور پلاستی سایزر یکی از عوامل مهم تعیین ویژگیهای PVC است . خواص PVC مخلوط شده با پلاستی سایزر به مقدار و نوع پلاستی سایزر بستگی دارد و معمول است که مخلوطی از پلاستی سایزر ها استفاده می شود تا به خصوصیات مطلوب دست یافته شود . عمدتا PVC به صورت رزین برای مصارف عمومی (Ceneral – Purpose) یا رزین پراکنده (Dispersion) به فروش می رسد .
رزین برای مصارف عمومی به شکل خشک با اندازه ذرات متوسط به قطر ۵۰ تا ۲۵۰ میکرون موجود است . ذرات گرید پراکنده بسیار ریز هستند در حدود ۲/. تا میکرون ، پراکنده شدن PVC در پلاستی سایزر های مایع یا سیستم های رقیق کننده (( پلاستیزول )) نامیده می شود .
پلاستیزول ها عمدتا از PVC انواع پلاستی سایزرها ، پایدارکننده ، پرکن و رنگدانه تشکیل شده اند . زمانی که پلاستیزول ها به وسیله پراکنده سازه ها یا رقیق کننده های فرار منبسط می شوند ، ترکیب حاصله اورگانوزول نامیده می شود .
گریدهای خاص رزین سوسپانسیون که منبسط شده یا رزین مخلوط نامیده می شود ، در ساخت وینیل های خاص بکار می رود نا هزینه را کاهش دهد و خواص را بهبود بخشد .
وینیل کلراید میتواند با بسیاری از مونومرها کوپلیمریزه شود اما تعداد کمی از آنها تجاری هستند . بطور کلی PVC دارای دو گرید اصلی سوسپانسیون و امولسیون است .

الف – گرید سوسپانسیون PVC

گرید سوسپانسیون بصورت جامد بوده و به روشهای مختلفی تبدیل به محصول نهایی می شود . روش اکستروژن مهمترین روش تبدیل PVC به محصولات نهایی است . از روش اکستروژن برای تهیه محصولات سخت ( مانند لوله و اتصالات و قاب پنجره ) و محصولات نرم ( مانند پوشش سیم ، شیلنگ و فیلمهای بسته بندی ) استفاده می شود .
اکستروژن پر مصرف ترین روش تبدیل PVC به فراورده های نهایی است و استفاده از آن نیز بسیار رو به رشد است. PVC مورد استفاده در روش اکستروژن هموپلیمرهای سوسپانسیونی با دانسیته بالا هستند که به فرم پودری یا دانه مورد استفاده قرار می گیرند .
PVC به شیوه قالبگیری نیز تبدیل به محصولات متنوعی می شود . قالبگیری تزریقی پر کاربرد ترین روش قالبگیری است . در این روش رزین مذاب از درون یک مارپیچ وارد قالب داغ شده و سپس سرد میشود تا قطعه مورد نظر شکل گیرد . اتصالات لوله PVC مهمترین محصول نهایی این روش می باشند . ساخت بطری دومین مورد کاربرد قالبگیری تزریقی است .
سایر موارد مانند ماشین های ادارای ، تماس دهنده های الکتریکی ، قطعات اتومبیل واسباب بازی می باشند. اکثر رزین های قالب گیری تزریقی هموپلیمرهای سوسپانسیونی به شکل دانه می باشند. درقالبگیری دمشی PVC اکسترود شده و سپس درون قالب با فاشار هوا منبسط می شود . محصول اصلی این روش بطری است .
قالب گیری پودری جدیدترین روش فرایند کردن PVC سوسپانسیون است . مخلوط پودر نرم شده ( به همراه پلاستی سایزر ) درون قالب داغ قرار می گیرد و ذوب می شود . قالبگیری فشاری قبلا برای تولید صفحات فونوگراف بکار می رفت که اکنون منسوخ شده است . در حال حاضر روش قالبگیری فشاری بهبود یافته ، برای تولید قطعات PVC نرم شده خاص مانند نمد زیر پایی و کفپوش اتو مبیل به کار می رود .

ب – گریر امولسیون PVC

گرید امولسیون PVC . به دو حالت مایع و جامد موجود است PVC امولسیون به صورت پلاستیروزل و . اورگانوزول به فروش می رسد PVC امولسیونی غالبا برای ساخت فیلم و ورق به شیوه کلندرینگ Calaendarivg مصرف می شود . در این فرایند ، توده ای از PVC کامپاند شده درون جفتهای متوالی
موازی دوار از رول ها ( غلتک ها ) فشرده می شود تا تبدیل به فیلم و ورق شود .
این فرایند برای هر دو نوع PVC سخت و نرم به کار می رود ولی عمدتا PVC حاصل از روش پلیمریزاسیون امولسیونی به فرم پلاستیزول برای غلتک زنی به کار می رود و مقدار ی رزین سوسپانسیون با آن مخلوط می شود تا هزینه را کاهش دهد .
ورق ها و فیلم های نرم عمدتا از جنس هموپلیمر PVC برای مصارف عمومی هستند . این فیلم ها و ورق ها کاربرد های بسیار زیادی دارند . یکی از این کاربردها روکش مبلمان و صندلی های اتومبیل است . کاربرد اصلی ورق های PVC سخت در بسته بندی است .
پلاستیزول هادر قالبگیری دوغابی(Slush Molding) برای پوتین ، توپ ، عروسک و اسباب بازی و در قالب گیری دورانی برای ساختن قطعات سوراخ دار مانند تیوپ استخر نیز بکار می روند .
پلاستیزول ها برای پوشش سطوح و کف ، الیاف کاغذ ، فلزات ،نمد و الیاف شیشه برای ساخت محصولاتی مانند کاغذ دیواری ، پوشش کف ، چرم وینیلی و تسمه نقاله به کار می روند .
اکثر رزینهای پراکنده PVC(Dispersion) هموپلیمر بوده و عمدتا توسط فرایند امولسیون ساخته می شوند ومقداری رزین سوسپانسیون برای کاهش هزینه و تنظیم خواص به آن اضافه می شود PVC حاصل از روش محلولی عمدتا به عنوان پوشش محافظ بر روی فلزات برای جلوگیری از خوردگی آنها بکار می رود مانند روکش شاسی اتومبیل ها و پوشش سیم پیچ . پوشش های محلولی معمولا بدون پلاستی سایزر بوده اما دارای افزودنی هایی مانند رنگدانه و پرکن و حلال می باشند .

براساس یک تقسیم بندی دیگر PVC به دو نوع نرم وسخت تقسیم می شود :

الف) PVC سخت (Rigid pvc) :

حاوی ۱۵-۱۰ درصد وزنی مواد افزودنی است که شامل پایدارکننده های دمایی ونوری ( نمک فلزات سنگین(پیگمنت و پر کننده برای کاهش قیمت و افزایش ضربه پذیری و کمک فرایند )کوپلیمر متاکریلات (می باشد .
PVC سخت حاوی نرم کننده یا پلاستی سایزر نمی باشد . کاربرد PVC سخت در لوله ، حفاظ ، پنجره ، پوشش بام ، دیوار ، کف ، ریل پرده ، کمد و دروار ، نوار ویدئو ، بلیستر ، بسته بندی شفاف ، صندلی اتومبیل و جعبه CD می باشد.

ب) PVC نرم(Flexible or Plasticized PVC):

حدود ۶۰-۴۰ درصد از کمپاند این نوع PVC را افزودنی ها تشکیل می دهد که عمدتا پلاستی سایزر است . سایر مواد افزودنی عبارتند از پایدار کننده دما ( نمک فلزات سنگین ) ، پایدار کننده فرعی ( روغن اپوکسیده سویا یا برزک ) ، تاخیر دهنده حریق ، جاذب UV ضد قارچ ، پرکننده و پرگمنت ، کاربرد PVC نرم در روکش سیم وکابل ، پوشش نرم بام و کف ، پوشش دیوار ، پرده حمام ، سفره ، پارچه چرمی برای کیف و کفش و چمدان ، کیسه خون ، چادر اکسیژن ، لباس بادگیر ، جلیقه نجات ، چکمه ، شورت و لاستیک بچه ، تسمه نقاله و اسباب بازی است .

با خرید فایل طرح توجیهی تولید انواع مصنوعات از جنس پی وی سی میتوانید یک دید کلی در مورد پروژه طرح توجیهی مد نظر خود بدست آورید و با داشتن این اطلاعات میتوانید پروژه تولید انواع مصنوعات از جنس پی وی سی را راحت تر و با هزینه کمتری به سرانجام برسانید.

بعد از پرداخت آنلاین فایل طرح توجیهی تولید انواع مصنوعات از جنس پی وی سی بصورت اتوماتیک از طریق سایت قابل دانلود خواهد بود و همچنین یک نسخه از فایل طرح توجیهی تولید انواع مصنوعات از جنس پی وی سی به ایمیل شما ارسال خواهد شد و شما میتوانید فایل طرح توجیهی تولید انواع مصنوعات از جنس پی وی سی خریداری شده رو بعد از دانلود پرینت گرفته و تغییرات لازم را بر روی آن اعمال نمایید.

با خرید و دانلود طرح توجیهی تولید انواع مصنوعات از جنس پی وی سی در هزینه های خود صرفه جویی فراوانی خواهید کرد و با کمترین هزینه بیشترین اطلاعات در مورد پروژه تولید انواع مصنوعات از جنس پی وی سی (تولید انواع مصنوعات از جنس پی وی سی) بدست خواهید آورد.

اطلاعات موجود در طرح توجیهی تولید انواع مصنوعات از جنس پی وی سی (تولید انواع مصنوعات از جنس پی وی سی) طبق استانداردهای موجود طی سالهای 1384 الی 1402 نگارش شده و آخرین نسخه موجود بعد از خرید قابل دانلود و استفاده خواهد بود و البته با توجه به نوسانات قیمت ارز قطعاً نیاز به تغییر خواهند داشت که این امر با توجه به قیمت مرجع موجود در خود فایل طرح توجیهی امر سختی نخواهد بود و قابل محاسبه میباشد.

در صورت نیاز به اجرای پروژه تولید انواع مصنوعات از جنس پی وی سی کارشناسنان خبره ما آماده ارائه طرح توجیهی تولید انواع مصنوعات از جنس پی وی سی بر اساس نیاز و تناژ ظرفیت مد نظر میباشد و این طرحها بصورت استاندارد و طبق آخرین متدهای علمی و پیشرفته انجام خواهد گرفت.

تیم حرفه ای توجیهی صنعت با بیش از ۱۵ سال سابقه نگارش انواع طرحهای توجیهی در تمام زمینه های صنعتی و معدنی و خدماتی و کشاورزی و …. با بالاترین کیفیت و مناسب ترین هزینه در خدمت هموطنان عزیز میباشد و بزرگترین هدف ما رشد و تعالی صنعت این مرزو بوم بوده و در این امر از هیچ تلاشی فروگذار نخواهیم بود.شما میتوانید بعد از خرید فایل طرح توجیهی درخواستی خود با یکی از اعضای ارشد کانون مشاوران اعتباری و بانکی ایران بصورت رایگان مشاوره تلفنی داشته باشید.شماره تماس بلافاصله بعد از خرید در اختیار شما قرار خواهد گرفت تا در سریعترین زمان ممکن با مناسبترین قیمت طرح توجیهی اختصاصی خود را با آخرین استانداردهای موجود و تایید شده در سیستم بانکی تحویل بگیرید.

ممکن است شما با جستجوی کلمات زیر به وبسایت ما آمده باشید ! راه را کاملاً درست آمده اید.ما کمک خواهیم کرد تا بهترین نتیجه را بگیرید و به اهدافتان سریعتر و ارزانتر دست یابید:

دانلود تولید انواع مصنوعات از جنس پی وی سی

دانلود طرح امکان سنجی تولید انواع مصنوعات از جنس پی وی سی

دانلود رایگان طرح توجیهی تولید انواع مصنوعات از جنس پی وی سی

دانلود فایل طرح توجیهی تولید انواع مصنوعات از جنس پی وی سی

دانلود فایل pdf طرح توجیهی تولید انواع مصنوعات از جنس پی وی سی

دانلود فایل طرح توجیهی

دانلود رایگان فایل طرح توجیهی

دانلود رایگان طرح توجیهی و امکان سنجی مقدماتی تولید انواع مصنوعات از جنس پی وی سی

دانلود رایگان طرح امکان سنجی مقدماتی تولید انواع مصنوعات از جنس پی وی سی

نگارش تولید انواع مصنوعات از جنس پی وی سی

طرح کامفار

طرح کامفار تولید انواع مصنوعات از جنس پی وی سی

طرح کامفار توجیهی تولید انواع مصنوعات از جنس پی وی سی

کارشناس تولید انواع مصنوعات از جنس پی وی سی

کارشناس نگارش تولید انواع مصنوعات از جنس پی وی سی

طرح توجیهی ارزان قیمت تولید انواع مصنوعات از جنس پی وی سی

طرح توجیهی قیمت مناسب تولید انواع مصنوعات از جنس پی وی سی

وام بانکی تولید انواع مصنوعات از جنس پی وی سی

وام قرض الحسنه تولید انواع مصنوعات از جنس پی وی سی

وام بانک ملت تولید انواع مصنوعات از جنس پی وی سی

وام رسالت تولید انواع مصنوعات از جنس پی وی سی

وام مهر تولید انواع مصنوعات از جنس پی وی سی

مراحل خرید فایل دانلودی
اگر محصول را می پسندید لطفا آنرا به اشتراک بگذارید.

مجوز ارسال دیدگاه داده نشده است!

0