طرح توجیهی تولید اسید بنزوئیک

شما میتوانید براحتی فایل طرح توجیهی تولید اسید بنزوئیک را با کمترین هزینه و بصورت فوری از این صفحه دریافت نمایید.کافیست بر روی خرید و دانلود کلیک کنید.

به کمک فایل طرح توجیهی تولید اسید بنزوئیک در زمان و هزینه خود صرفه جویی بزرگی خواهید کرد . تولید اسید بنزوئیک می تواند به عنوان یک کسب و کار کوچک و متوسط تولیدی به عنوان صنایع تبدیلی کمک شایانی به خلق ارزش افزوده و اشتغال و …نماید.
این طرح توجیهی می تواند برای سرمایه گذارانی که به تولید اسید بنزوئیک تمایل دارند ، کاربردی بوده و آنها را با میزان سرمایه گذاری ، هزینه ها و درآمدهای راه اندازی کارخانه تولید اسید بنزوئیک آشنا سازد.
اکثر طرحهای توجیهی ارائه شده در این وبسایت دارای اطلاعات مورد نیاز در مورد زمین و ساختمان ، مواد اولیه و ماشین آلات خط تولید ، روند و پروسه تولید ، حجم واردات و صادرات و میزان تولید با توجه به سال نگارش اولیه بوده و دید کلی بسیار خوبی در مورد طرح توجیهی مدنظر شما ارائه خواهد کرد.

طرح توجیهی تولید اسید بنزوئیک

     طرح توجیهی تولید اسید بنزوئیک

طرح تولید اسید بنزوئیک

اسید بنزوئیک (C6H5COOH)‌به اشکال مختلف در طبیعت یافت می‌شود. این اسید یکی از تجاری‌ترین اسیدها ((کربوکسیلیک آروماتیک)) است. این ماده به صورت مستقیم یا به صورت یک ترکیب حد واسط کاربردهای فراوانی در صنایع غذایی، دارویی، شیمیایی و … دارد.

کاربردهای اسید بنزوئیک

اسید بنزوئیک به طور عمده برای تولید فنل، تهیه پلاستستایزرها، رزینهای آلکالی، سموم دفع آفات،صنایع دارویی و عطر سازی مورد استفاده قرار میگیرد . این اسید یکی از تجاری ترین اسیدها((کربوکسیلیک آروماتیک ))است.  این ماده به صورت مستقیم یا به صورت یک ترکیب حد واسط کاربردهای فراوانی در صنایع غذایی، دارویی، شیمیایی و …. دارد.

اهمیت استراتژیکی کالا در دنیای امروز

با توجه به اینکه این ماده یک محصول میانی برای تولید برخی دیگر از مواد است و همچنین در تولید برخی مواد همچون صنایع دارویی، بهداشتی کاربرد دارد از نظر استراتژیکی مهم قل داد میم شود ولی آنگونه نیست که بدون آن مشکلات حاد ایجاد گردد .

مواد اولیه، کمکی و مصرفی

ماده اولیه اصلی مورد نیاز تولوئن و به میزان سالانه ۱۹٫۶۰۰ تن مورد نیاز است که از تولیدات پتروشیمی های کشور تامین می شود. سایر مواد شیمیایی مورد نیاز برخی در داخل وجود دارد و برخی را نیز باید از خارج تامین کرد که از لحاظ مقداری چندان زیاد نیستند. کاتالیست یکی از نیازهای اصلی فرآیند می باشد که باید از خارج از کشور تهیه شود.البته می توان بررسی برای ساخت کاتالیست در داخل کشور نیز صورت داد که در صورت امکان در داخل تهیه شود تا وابستگی در خصوص تامین این ماده نسبت به خارج از کشور وجود نداشته باشد .

روش تولید اسید بنزوئیک

۱- استفاده از کاتالیست همچون کبالت و یا نمک منگنز

۲- استفاده از Promter Bromine در ترکیب با این کاتالیست ها فرآیند تولید اسید بنزوییک از تولوئن . تولوئن تازه و بازگشتی با هم ترکیب شده و به اولین راکتوروارد می شوند . در دمایی در حدود F° ۳۴۰ با بنزوییک اسید-تولوئن مخلوط می شوند. مقدار مخلوط تبدیل شده حاصل از اولین واکنش بعد از یک مرحله خنک کاری به راکتور بعدی وارد می شود . هوا تا فشاری در حدود Psig 320 فشرد می شود و به آخر راکتور تزریق می شود . یک کندانسور داخلی مقداری از بخارات را کندانس می کند تا مقداری جریان برگشتی ایجاد کند . بخارات از ستون تبخیر جریان قبل از وروردی به ستون تفکیک میعان می شوند. تا ترکیبات سبک از سیستم جدا شوند. ترکیبات سبک شامل تولوئن و آب هستند که تولوئن به راکتور بازگردانده می شود و از سیستم خارج می گردد . جریان خروجی از این ستون، اسید بنزوییک خام می باشد که با EDTA و هیدروکسید سدیم (NaOH) به مدت ۲ ساعت و دمای F°۳۵۶ مورد فرآورش قرار می گیرد و سپس تقطیر می شود. اسید بنزوییک خالص از بالای برج خلا جدا می شود. جریان پایین برج در ستون بعدی مورد تفکیک قرار میگیرد . ناخالصی ها همچون هیدروکسید سدیم و دیگر مواد از اسید بنزوییک جدا می شوند. جریان بالاسری تولیدی از دومین ستون، دارای مقادیر زیادی اسید بنزوییک است که به ستون اسید بنزوییک برگردانده می شود .

با خرید فایل طرح توجیهی تولید اسید بنزوئیک میتوانید یک دید کلی در مورد پروژه طرح توجیهی مد نظر خود بدست آورید و با داشتن این اطلاعات میتوانید پروژه تولید اسید بنزوئیک را راحت تر و با هزینه کمتری به سرانجام برسانید.

بعد از پرداخت آنلاین فایل طرح توجیهی تولید اسید بنزوئیک بصورت اتوماتیک از طریق سایت قابل دانلود خواهد بود و همچنین یک نسخه از فایل طرح توجیهی تولید اسید بنزوئیک به ایمیل شما ارسال خواهد شد و شما میتوانید فایل طرح توجیهی تولید اسید بنزوئیک خریداری شده رو بعد از دانلود پرینت گرفته و تغییرات لازم را بر روی آن اعمال نمایید.

با خرید و دانلود طرح توجیهی تولید اسید بنزوئیک در هزینه های خود صرفه جویی فراوانی خواهید کرد و با کمترین هزینه بیشترین اطلاعات در مورد پروژه تولید اسید بنزوئیک (طرح توجیهی تولید اسید بنزوئیک) بدست خواهید آورد.

اطلاعات موجود در طرح توجیهی تولید اسید بنزوئیک (طرح توجیهی تولید اسید بنزوئیک) طبق استانداردهای موجود طی سالهای 1384 الی 1402 نگارش شده و آخرین نسخه موجود بعد از خرید قابل دانلود و استفاده خواهد بود و البته با توجه به نوسانات قیمت ارز قطعاً نیاز به تغییر خواهند داشت که این امر با توجه به قیمت مرجع موجود در خود فایل طرح توجیهی امر سختی نخواهد بود و قابل محاسبه میباشد.

در صورت نیاز به اجرای پروژه تولید اسید بنزوئیک کارشناسنان خبره ما آماده ارائه طرح توجیهی طرح توجیهی تولید اسید بنزوئیک بر اساس نیاز و تناژ ظرفیت مد نظر میباشد و این طرحها بصورت استاندارد و طبق آخرین متدهای علمی و پیشرفته انجام خواهد گرفت.

تیم حرفه ای توجیهی صنعت با بیش از ۱۵ سال سابقه نگارش انواع طرحهای توجیهی در تمام زمینه های صنعتی و معدنی و خدماتی و کشاورزی و …. با بالاترین کیفیت و مناسب ترین هزینه در خدمت هموطنان عزیز میباشد و بزرگترین هدف ما رشد و تعالی صنعت این مرزو بوم بوده و در این امر از هیچ تلاشی فروگذار نخواهیم بود.شما میتوانید بعد از خرید فایل طرح توجیهی درخواستی خود با یکی از اعضای ارشد کانون مشاوران اعتباری و بانکی ایران بصورت رایگان مشاوره تلفنی داشته باشید.شماره تماس بلافاصله بعد از خرید در اختیار شما قرار خواهد گرفت تا در سریعترین زمان ممکن با مناسبترین قیمت طرح توجیهی اختصاصی خود را با آخرین استانداردهای موجود و تایید شده در سیستم بانکی تحویل بگیرید.

ممکن است شما با جستجوی کلمات زیر به وبسایت ما آمده باشید ! راه را کاملاً درست آمده اید.ما کمک خواهیم کرد تا بهترین نتیجه را بگیرید و به اهدافتان سریعتر و ارزانتر دست یابید:

دانلود طرح توجیهی تولید اسید بنزوئیک

دانلود طرح امکان سنجی تولید اسید بنزوئیک

دانلود رایگان طرح توجیهی تولید اسید بنزوئیک

دانلود فایل طرح توجیهی تولید اسید بنزوئیک

دانلود فایل pdf طرح توجیهی تولید اسید بنزوئیک

دانلود فایل طرح توجیهی

دانلود رایگان فایل طرح توجیهی

دانلود رایگان طرح توجیهی و امکان سنجی مقدماتی تولید اسید بنزوئیک

دانلود رایگان طرح امکان سنجی مقدماتی تولید اسید بنزوئیک

نگارش طرح توجیهی تولید اسید بنزوئیک

طرح کامفار

طرح کامفار تولید اسید بنزوئیک

طرح کامفار توجیهی تولید اسید بنزوئیک

کارشناس طرح توجیهی تولید اسید بنزوئیک

کارشناس نگارش طرح توجیهی تولید اسید بنزوئیک

طرح توجیهی ارزان قیمت تولید اسید بنزوئیک

طرح توجیهی قیمت مناسب تولید اسید بنزوئیک

وام بانکی طرح توجیهی تولید اسید بنزوئیک

وام قرض الحسنه طرح توجیهی تولید اسید بنزوئیک

وام بانک ملت طرح توجیهی تولید اسید بنزوئیک

وام رسالت طرح توجیهی تولید اسید بنزوئیک

وام مهر طرح توجیهی تولید اسید بنزوئیک

مراحل خرید فایل دانلودی
اگر محصول را می پسندید لطفا آنرا به اشتراک بگذارید.

مجوز ارسال دیدگاه داده نشده است!

0