طرح توجیهی بسته بندی آب معدنی

شما میتوانید براحتی فایل طرح توجیهی بسته بندی آب معدنی را با کمترین هزینه و بصورت فوری از این صفحه دریافت نمایید.کافیست بر روی خرید و دانلود کلیک کنید.

به کمک فایل طرح توجیهی بسته بندی آب معدنی در زمان و هزینه خود صرفه جویی بزرگی خواهید کرد . بسته بندی آب معدنی می تواند به عنوان یک کسب و کار کوچک و متوسط تولیدی به عنوان صنایع تبدیلی کمک شایانی به خلق ارزش افزوده و اشتغال و …نماید.
این طرح توجیهی می تواند برای سرمایه گذارانی که به بسته بندی آب معدنی تمایل دارند ، کاربردی بوده و آنها را با میزان سرمایه گذاری ، هزینه ها و درآمدهای راه اندازی کارخانه بسته بندی آب معدنی آشنا سازد.
اکثر طرحهای توجیهی ارائه شده در این وبسایت دارای اطلاعات مورد نیاز در مورد زمین و ساختمان ، مواد اولیه و ماشین آلات خط تولید ، روند و پروسه تولید ، حجم واردات و صادرات و میزان تولید با توجه به سال نگارش اولیه بوده و دید کلی بسیار خوبی در مورد طرح توجیهی مدنظر شما ارائه خواهد کرد.

طرح توجیهی بسته بندی آب معدنی

                       طرح توجیهی بسته بندی آب معدنی

 

طرح بسته بندی آب معدنی و آب آشامیدنی

بازار فرآوری و فروش آب معدنی و آب شیرین، از جمله بازارهای جذاب در ایران و جهان است. این بازار در ایران با دارا بودن تقاضای سالانه ۱/۲میلیارد لیتری و صادرات حدود ۷ میلیون دلار به کشورهای عربی از جمله عربستان، قطر، کویت، یمن، عراق، افغانستان و نیز کشور ترکیه، گردش مالی سالانه حدود ۶۰۰ میلیارد تومانی دارد.
از طرفی، ارزش صنعت آب معدنی در ایران حدود ۷۰۰میلیون یورو است در حالیکه در ترکیه این صنعت در حدود ۱۴۶۸ میلیون یورو ارزش دارد که این رقم حدود ۲ برابر ارزش مالی صنعت آب معدنی در ایران است و از آنجا که این دو کشور تقریبا جمعیت مساوی دارند، مصرف آب معدنی در ترکیه حدود ۸ برابر ایران برآورد می‌شود.

بازار فروش آب معدنی و آب آشامیدنی

آن طور که از اظهار نظر فعالان این بخش به نظر می‌رسد، در حال حاضر فرهنگ استفاده از آب معدنی هنوز در بین مردم نهادینه نشده و نیاز است که در این زمینه تلاش‌هایی صورت گیرد.
گذشته از بحث فرهنگ، تا وقتی آب تصفیه شده نسبتا ارزان در دسترس هر خانواده‌ای قرار می‌گیرد، خرید آب معدنی جزو اولویت‌های سبد خانوارها نخواهد بود.
هم‌اکنون بیش از ۱۰۰کارخانه بسته‌بندی آب در کشور وجود دارند که در زمان‌های مختلف و بسته به شرایط بازار مصرف، تعدادشان تغییر می‌کند. اگر می‌خواهید وارد این کسب‌وکار شوید باید بسیار دقت کنید، زیرا طبق گفته‌های فعالان این حوزه، مشکلات زیادی برای فروش این محصول وجود دارد که باعث تعطیلی تعدادی از کارخانه‌ها شده است، اما بهره‌برداری از این کارخانه‌ها تا حدودی به شرایط فصلی و آب و هوایی نیز بستگی دارد. به عبارتی با گرم شدن هوا مقدار بیشتری از محصولات بسته‌بندی شده آب به فروش می‌رسد.

راه‌اندازی کارخانه آب معدنی

حال فرض بر این است که با وجود تمام تهدیدها می‌خواهید یک کارخانه تولید آب معدنی تاسیس کنید.اولین کاری که باید انجام دهید، اخذ مجوز از سازمان صنعت و معدن استان و سازمان آب منطقه است.
قیمت هر متر مکعب آب۲۵۰۰ تومان است که منطقه‌های آب‌‌خیز بیشتر در قسمت غربی کشور وجود دارند.بنابراین بدیهی است برای کاهش هزینه حمل و نقل و نزدیکی به چشمه یا چاه مورد نظر، بهتر است زمین شما نزدیک‌ترین محل به منبع آب باشد. تهیه زمینی به مساحت حداقل ۱۰ هزار متر ضروری است. آبی که قرار است بسته‌بندی شود، باید استانداردهای لازم را داشته باشد. معمولا این آب از مناطق برفگیر و دارای معادنی با خاک آهکی به طبیعت ارزانی می‌شود.
نکته قابل توجه این است که شما می‌توانید با سرمایه‌گذاری بدون دردسر، یک کارخانه همراه با امتیاز آب خریداری کنید. این کارخانه‌ها به دلایل مختلف به خریداران واگذار می‌شوند و قیمت‌های متفاوتی از ۱ تا ۱۰۰ میلیارد تومان دارند.
اگر قرار است که کارخانه شما سودده باشد و محصول‌تان پس از عرضه به بازار، به فروش برسد باید حداقل تولید ۶ هزار بطری در ساعت را مدنظر قرار دهید. زیرا پایین‌تر از این مقدار با توجه به نوسانات موجود، توجیه اقتصادی نخواهد داشت.
در بطری (۲۸تومان)، لیبل (۲۵تومان)، نایلون شیرینگ برای هر بطری  و پریفرم  از مهم‌ترین و رایج‌ترین هزینه‌های جاری است که برای هر بطری باید بپردازید، اما اگر از پولی که باید بابت زمین پرداخت کنید صرف نظر شود، مبلغی به میزان ۱ تا ۲٫۵ میلیارد تومان برای احداث کارخانه لازم دارید.
علاوه بر آن به صورت سالانه دست‌کم باید ۲۵۰میلیون تومان برای تعویض فیلترهای تصفیه هزینه کنید.
این مبلغ بستگی به تمیزی و گوارایی آب دارد؛ یعنی هرچه منبع شما آب تمیزتری تولید کند، هزینه کمتری برای تعویض فیلتر متقبل خواهید شد.  آزمایشگاه، از آن دسته مکان‌هایی است که برای اکثر کارخانه‌های تولید موادغذایی و نوشیدنی لازم است.
پس حداقل ۱۰۰ تا ۳۰۰ میلیون تومان برای احداث آزمایشگاه کنار بگذارید. هر کارخانه بستگی به نوع ماشین‌آلات و تکنولوژی به کار رفته در آن می‌تواند در بخش تولید از ۶ تا ۲۰ کارگر داشته باشد.
ناگفته نماند که دلتان را به کمک‌های دولتی خوش نکنید. زیرا از آنجا که کارخانه‌های بسیاری رو به تعطیلی رفته‌اند، دولت پولش را در این زمینه خرج نمی‌کند و به طور کلی تسهیلاتی به شما نمی‌دهد.

با خرید فایل طرح توجیهی بسته بندی آب معدنی میتوانید یک دید کلی در مورد پروژه طرح توجیهی مد نظر خود بدست آورید و با داشتن این اطلاعات میتوانید پروژه بسته بندی آب معدنی را راحت تر و با هزینه کمتری به سرانجام برسانید.

بعد از پرداخت آنلاین فایل طرح توجیهی بسته بندی آب معدنی بصورت اتوماتیک از طریق سایت قابل دانلود خواهد بود و همچنین یک نسخه از فایل طرح توجیهی بسته بندی آب معدنی به ایمیل شما ارسال خواهد شد و شما میتوانید فایل طرح توجیهی بسته بندی آب معدنی خریداری شده رو بعد از دانلود پرینت گرفته و تغییرات لازم را بر روی آن اعمال نمایید.

با خرید و دانلود طرح توجیهی بسته بندی آب معدنی در هزینه های خود صرفه جویی فراوانی خواهید کرد و با کمترین هزینه بیشترین اطلاعات در مورد پروژه بسته بندی آب معدنی (بسته بندی آب معدنی) بدست خواهید آورد.

اطلاعات موجود در طرح توجیهی بسته بندی آب معدنی (بسته بندی آب معدنی) طبق استانداردهای موجود طی سالهای 1384 الی 1402 نگارش شده و آخرین نسخه موجود بعد از خرید قابل دانلود و استفاده خواهد بود و البته با توجه به نوسانات قیمت ارز قطعاً نیاز به تغییر خواهند داشت که این امر با توجه به قیمت مرجع موجود در خود فایل طرح توجیهی امر سختی نخواهد بود و قابل محاسبه میباشد.

در صورت نیاز به اجرای پروژه بسته بندی آب معدنی کارشناسنان خبره ما آماده ارائه طرح توجیهی بسته بندی آب معدنی بر اساس نیاز و تناژ ظرفیت مد نظر میباشد و این طرحها بصورت استاندارد و طبق آخرین متدهای علمی و پیشرفته انجام خواهد گرفت.

تیم حرفه ای توجیهی صنعت با بیش از ۱۵ سال سابقه نگارش انواع طرحهای توجیهی در تمام زمینه های صنعتی و معدنی و خدماتی و کشاورزی و …. با بالاترین کیفیت و مناسب ترین هزینه در خدمت هموطنان عزیز میباشد و بزرگترین هدف ما رشد و تعالی صنعت این مرزو بوم بوده و در این امر از هیچ تلاشی فروگذار نخواهیم بود.شما میتوانید بعد از خرید فایل طرح توجیهی درخواستی خود با یکی از اعضای ارشد کانون مشاوران اعتباری و بانکی ایران بصورت رایگان مشاوره تلفنی داشته باشید.شماره تماس بلافاصله بعد از خرید در اختیار شما قرار خواهد گرفت تا در سریعترین زمان ممکن با مناسبترین قیمت طرح توجیهی اختصاصی خود را با آخرین استانداردهای موجود و تایید شده در سیستم بانکی تحویل بگیرید.

ممکن است شما با جستجوی کلمات زیر به وبسایت ما آمده باشید ! راه را کاملاً درست آمده اید.ما کمک خواهیم کرد تا بهترین نتیجه را بگیرید و به اهدافتان سریعتر و ارزانتر دست یابید:

دانلود بسته بندی آب معدنی

دانلود طرح امکان سنجی بسته بندی آب معدنی

دانلود رایگان بسته بندی آب معدنی

دانلود فایل طرح توجیهی بسته بندی آب معدنی

دانلود فایل pdf طرح توجیهی بسته بندی آب معدنی

دانلود فایل طرح توجیهی

دانلود رایگان فایل طرح توجیهی

دانلود رایگان طرح توجیهی و امکان سنجی مقدماتی بسته بندی آب معدنی

دانلود رایگان طرح امکان سنجی مقدماتی بسته بندی آب معدنی

نگارش بسته بندی آب معدنی

طرح کامفار

طرح کامفار بسته بندی آب معدنی

طرح کامفار توجیهی بسته بندی آب معدنی

کارشناس بسته بندی آب معدنی

کارشناس نگارش بسته بندی آب معدنی

طرح توجیهی ارزان قیمت بسته بندی آب معدنی

طرح توجیهی قیمت مناسب بسته بندی آب معدنی

وام بانکی بسته بندی آب معدنی

وام قرض الحسنه بسته بندی آب معدنی

وام بانک ملت بسته بندی آب معدنی

وام رسالت بسته بندی آب معدنی

وام مهر بسته بندی آب معدنی

مراحل خرید فایل دانلودی
اگر محصول را می پسندید لطفا آنرا به اشتراک بگذارید.

مجوز ارسال دیدگاه داده نشده است!

0